Departamenti

Rektorāts Rūta Muktupāvela Rektore 67140175 admin@lka.edu.lv Ludzas iela 24, 28. kabinets Zane Šiliņa Prorektore akadēmiskajā darbā 67114810 zane.silina@lka.edu.lv Ludzas iela 24, 28. kabinets Anda Laķe Prorektore zinātniskajā darbā 6
Daiga Livčāne
Filmu producente

22054413
daiga.livcane@gmail.com
Elijas iela 17

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Anita Sproģe
Tālākizglītības kursa vadītāja

Režisore, aktiermeistarības un grima mākslas pasniedzēja. Plaša aktiermeistarības pieredze un virkne lomu dažādu režisoru (R. Vaivara, P. Krilova, O.Krodera, A. Eižvertiņas u.c.) iestudējumos. Veidojusi režiju izrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātri, Valmieras un Liepājas teātros. Ieguvusi teātra maģistra grādu (2007) un piedalījusies daudzveidīgos starptautiskos studentu un teātra festivālos (Nīderlande, Dānijā, Londonā, Lietuvā, Francijā, Ukrainā u.c.).

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Anna Eižvertiņa
Tālākizglītības kursa vadītāja

Anna Eižvertiņa beigusi Maskavas Valsts Teātra institūtu (1975) un tā aspirantūru (1980). Viņa bijusi aktiermeistarības pasniedzēja Liepājas teātra studijā, Rīgas kinostudijas Tautas kinoaktieru studijā (1983–1986), aktiermeistarības un režijas pasniedzēja Latvijas Mūzikas akadēmijā (1988–1997), Latvijas Kultūras akadēmijā (no 1991, profesore emeritus). A. Eižvertiņa izveidojusi un vadījusi neatkarīgo teātri ”Skatuve” (1991–2020).

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Diāna Čivle
Tālākizglītības kursa vadītāja

Pasākumu producente ar lielu pieredzi dažāda mēroga vietēju un starptautisku pasākumu organizēšanā. Darbojusies Dziesmu un deju svētku vadības grupā, vadījusi Rīgas domes Kultūras departamentu, organizējusi Rīgas 800 gadu svinības, uzsākot vairāku Rīgas lielo pasākumu (Rīgas svētki, Baltā nakts u.c.) rīkošanu. Vadījusi Rīga 2014 Eiropas galvaspilsētas gada programmu, bijusi 8.Pasaules koru olimpiādes Rīgā producente, un pašlaik - jau 13to reizi ‘” Staro Rīga” kuratore. Ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu un veic doktora darba pētījumu par lielpasākumu satura veidošanu mūsdienu kontekstos.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Gundega Laiviņa
Tālākizglītības kursa vadītāja

Laikmetīgā teātra un starpdisciplināru mākslas notikumu kuratore, vairāk nekā 15 gadu vadījusi Latvijas Jaunā teātra institūtu un Starptautisko jaunā teātra festivālu “Homo Novus”, Latvijas nacionālās ekspozīcijas kuratore Prāgas Scenogrāfijas kvadriennālē. Strādājusi Rīgas – Eiropas Kultūras galvaspilsētas mākslinieciskajā padomē, atbildot par mākslas iniciatīvām publiskajā telpā un projektiem ar iedzīvotāju līdzdalību. Šobrīd studē urbāno vietradi Prata institūtā Bruklinā.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Lolita Ozoliņa
Tālākizglītības kursa vadītāja

Zīmolvedības un komunikācijas eksperte, ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu. 20 gadu pieredze reklāmas un mārketinga jomā, izstrādājot un attīstot vietējo un ārzemju organizāciju zīmolus. Zinātniskās un profesionālās intereses – zīmolvedība, akcentējot personības, vietas un kultūras industrijas zīmolvedību, zīmola kultūra un mantojums, identitāte.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Liene Ozoliņa
Tālākizglītības kursa vadītāja

Asociētā profesore un vadošā pētniece Latvijas Kultūras akadēmijas Zinātniskās pētniecības centrā. Ieguvusi maģistra grādus sociālajā teorijā un pētnieciskajās metodēs Amsterdamas Universitātē un doktora grādu socioloģijā Londonas Ekonomikas un Politisko Zinātņu Skolā. Pētnieciskās intereses saistītas ar politikas un ētikas attiecībām neoliberālās sabiedrībās, postsociālisma politiku un kultūru.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Anda Laķe
Tālākizglītības kursa vadītāja

Socioloģijas doktore un Latvijas Kultūras akadēmijas prorektore zinātniskajā darbā. Zinātniskās intereses ir saistītas ar sociālo pētījumu metodoloģiju, starpdisciplinaritāti pētījumos, politikas analīzes un politikas ietekmes novērtējuma metodoloģiju, kultūras mantojuma un tradīciju saglabāšanu, kā arī kultūras un radošo industriju attīstību. Uzkrājusi vienu no plašākajām pieredzēm Latvijā kultūras ietekmes pētījumu plānošanā un īstenošanā un kultūras attīstības plānošanas dokumentu izstrādē.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Ilona Asare
Tālākizglītības kursa vadītāja

Ieguvusi maģistra grādu kultūras menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā (2005), studējusi Eiropas Kultūras plānošanu De Montfort universitātē Lielbritānijā. Ilggadēja pieredze kultūras projektu izstrādē un vadībā, pilsētu kultūras attīstības stratēģiju veidošanā. Pētnieciskā interese – ilgtspējīgas attīstības aspekti Latvijas pilsētu kultūras pārvaldībā.

Pilnais apraksts
Tālākizglītība
Mārcis Gulbis
Tālākizglītības kursa vadītājs

Latvijas Pasākumu foruma direktors un UNTITLED pasākumu nodrošinājuma uzņēmuma vadītājs, liela mēroga pasākumu (Staro Rīga, Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētki, Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, koncerts “Dzimuši Rīgā”, lieluzvedums “Lec, saulīte!” u.c.) izpildproducents.

Pilnais apraksts