Sandis Voldiņš

Viesdocētājs

Apraksts

Sandis Voldiņš ir Latvijas Kultūras akadēmijas doktorants, ieguvis jurisprudences maģistra grādu Latvijas Universitātē un humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā. Ilgstoši strādājis Kultūras ministrijā un Valsts kancelejā, kopš 2019.gada ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” valdes loceklis. Vadījis vairākus liela apjoma kultūras, pārmaiņu, vadības, investīciju un attīstības projektus.

Latvijas Kultūras akadēmijā Sandis Voldiņš lasa vairākus lekciju kursus, kā arī vada studentu pētnieciskos darbus par plašu tematu loku: kultūrpolitiku, kultūras un radošā sektora organizāciju stratēģisko vadību, kultūras produktu mārketingu un komunikāciju, kultūras menedžmentu, radošo personu nodarbinātību, nodokļu politiku kultūras un radošajā sektorā, autortiesībām.

LEKCIJU KURSI: Kultūras menedžments un praktiskā kultūrpolitika; Radošo personu nodarbinātība; Radošas personas nodarbinātība, starptautiskā sadarbība un projektu menedžments; Praktiskā kultūrpolitika un kultūras ekonomika

 

Lekciju kursi apakšprogrammās:

Audiovizuālā māksla Uzņemšana katru gadu
Kultūras socioloģija un menedžments Nākamā uzņemšana 2024.gadā
Kultūras un mākslu studijas Uzņemšana katru gadu
Radošās industrijas Uzņemšana katru gadu
Dramatiskā teātra aktiera māksla Nākamā uzņemšana: 2025.gadā
Kultūras un mākslas pārvaldība Uzņemšana katru gadu