Līdz 12. decembrim piesakies dalībai Latvijas Kultūras akadēmijas vēstnešu kustībā!

26.11.2019

Vai zināji, ka trešdaļa no visiem reflektantiem, kas iesniedz dokumentus studijām LKA, par Latvijas Kultūras akadēmiju uzzina kādā no tikšanās reizēm ar LKA vēstnešiem? Iespējams, arī tu esi kādā no LKA pasākumiem runājies ar smaidīgiem, atsaucīgiem un interesantiem jauniešiem – LKA vēstnešiem? Vai zināji, ka tieši tavs pieredzes stāsts var palīdzēt kādam vidusskolēnam pieņemt lēmumu par augstākās izglītības iegūšanu tieši LKA? Vai zināji, ka tieši tu varētu palīdzēt kādam kultūrā ieinteresētam jaunietim ieraudzīt sevi kultūrā, pastāstot par LKA?

Tieši tik nozīmīgi Latvijas Kultūras akadēmijai ir mūsu vēstneši – visuresoši, visuzinoši un vienmērsmaidoši!

Jau piekto gadu apceļosim skolas visā Latvijā, tiksimies ar skolēniem un stāstīsim par Latvijas Kultūras akadēmiju. Ar saviem stāstiem iedvesmosim un atbildēsim uz jautājumiem, kas saistās ar studiju gaitu uzsākšanu, studiju procesu un profesijas izvēli!

Kopā pārstāvēsim LKA izstādē SKOLA (28. februāris – 1. marts), Informācijas dienā (21. marts), Mūzu akadēmijā (17. aprīlis) u.c., kā arī piedalīsimies skolu organizētajās karjeras dienās un izglītības izstādēs.

Kāpēc tieši tev būtu jākļūst par LKA vēstnesi:

1. tā ir goda lieta – pārstāvēt LKA vārdu un identificēties ar to;
  2. tā ir iespēja jautri un vērtīgi pavadīt laiku, iegūt jaunus draugus un kontaktus;
  3. tas ir veids kā attīstīt savas prezentācijas un uzstāšanās prasmes;
  4. tā ir iespēja ar aktīvu līdzdalību nokārtot LKA praksi;
  5. tas vienkārši ir neaizmirstams piedzīvojums!

Līdz 12. decembrim piesakies Latvijas Kultūras akadēmijas vēstnešu komandai, rakstot LKA vēstnešu koordinatorei Aijai Lūsei (aija.luse@lka.edu.lv).