LKA Spotify raidieraksts #nevarunepētīt / 2.epizode

Otrdiena, 23. februāris, 2021


23.02.2021 16:00

Informācija par pasākumu

No 2021. gada 2. februāra līdz pat maijam, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) studenti platformā Spotify divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās – piedāvās interesentiem sekot līdzi aktualitātēm LKA studiju piedāvājumā, radošajos procesos, pētniecībā, kā arī starptautiskajā mobilitātē podkāsta „LKA runā” četrās tematiskajās sadaļās: „Studenti runā”, #nevarunepētīt, „Dialogi” un „Kultūras Odiseja”.

LKA maģistrantūras 2. kursa „Kultūras menedžments un radošās industrijas” studente Nora Vanaga tematiskajā sadaļā #nevarunepētīt tiksies ar studentiem, lai noskaidrotu, kāda loma LKA studiju procesā ir zinātnei un pētniecībai un kādas tēmas ir uzmanības centrā studentu bakalaura un maģistra darbos. Ko nozīmē pētīt kultūru? Kādi ir pētījumu rezultāti? Cik starpdisciplināri pētījumos kultūra mijiedarbojas ar citām nozarēm? #nevarunepētīt klausītājiem būs arī iespēja uzzināt vairāk par pētījumiem, ko veic LKA Zinātniskās pētniecības centrs.‌


2. epizode / Radošuma dzirksts pētniecībā

Raidieraksta #nevarunepētīt otrajā epizodē Nora Vanaga sarunājas ar “Kultūras un mākslu studiju” 3. un 4. kursa studentēm Lauru Ozoliņu un Elvīru Avotu. Sarunas centrālā tēma – radošums un pētniecība. Kopā ar Elvīru un Lauru ieskatāmies Rīgas Cirka arhīva noslēpumainajās lapaspusēs, un iepazīstamies nedaudz tuvāk ar LKA Radošās darbības centru. Sarunas gaitā noskaidrojām arī to, ka pētniecība patiešām var būt radošs process, kā arī iedrošinām studentus pētīt to, kas patiešām interesē!

 

 

Pilnu ierakstu klausies: https://ej.uz/LKAruna