Piektdiena, 10. jūlijs, 2015
Informācija par pasākumu
10. jūlijā iestājpārbaudījums RADOŠAIS KONKURSS 2. kārta (Radošais eksāmens aktiera meistarībā un skatuves runā) ir jākārto tiem reflektantiem, kuri pretendē uz studiju vietu Dramatiskā teātra aktiera mākslas (specializācija - leļļu teātra aktieris) apakšprogrammā.
Norises vieta: Dzirnavu iela 46, Zirgu pasts
Radošais konkurss notiek 4 kārtās. Katra no kārtām tiek vērtēta kā patstāvīgs pārbaudījums pēc 100 punktu sistēmas. Lai turpinātu pārbaudījumus, reflektantam katrā radošā konkursa kārtā jāsaņem ne mazāk kā 40 punktu. Ja punktu skaits ir mazāks, reflektants zaudē iespēju piedalīties nākamajā kārtā.
2. kārta. Radošais eksāmens aktiera meistarībā un skatuves runā
Konkursa komisijas sagatavotu un uzdotu dažādu aktierisku uzdevumu izpilde.
Radošā konkursa 2.kārtas vērtēšanas kritēriji:
- Uzdevumu izpratne, spēja koncentrēties un noturēt uzmanību, iztēle un fantāzija. Spēja loģiski un radoši interpretēt dotu aktierisko uzdevumu (1 (min) līdz 100 (max) punkti)