ZIŅAS

1000. līgums par ES fondu projekta īstenošanu ir noslēgts jūlija vidū ar Latvijas Kultūras akadēmiju

07.08.2018

Eiropas Savienības (ES) fondu 2014. – 2020. gada plānošanas periodā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ar finansējuma saņēmējiem ir noslēgusi  nu jau vairāk nekā 1000 līgumus par projektu īstenošanu, kuros kopumā plānoto vai jau realizēto ES fondu investīciju apjoms ir vairāk nekā 2,9 miljardi eiro.

1000. līgums par ES fondu projekta īstenošanu ir noslēgts jūlija vidū ar Latvijas Kultūras akadēmiju (LKA). Projekts "Latvijas Kultūras akadēmijas zinātniskās darbības attīstība” paredz investēt vairāk nekā 73,7 tūkstošus eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, sekmējot sadarbības projektu izstrādi un dalību starptautiskajos pētniecības, tīklošanās un sadarbības pasākumos.

LKA projekts tiek īstenots ES fondu programmā, kas paredzēta zinātniskajām institūcijām starptautiskās sadarbības sekmēšanai.

  • Vairāk par programmu – ŠEIT
  • Programmas atlases vietne – ŠEIT.

Noslēgto līgumu skaits par ES fondu projektu īstenošanu pastāvīgi palielinās, jo jau līdz jūnija beigām izvērtēto un apstiprināto projektu skaits bija 1189, un to kopējais investīciju apjoms – 3,2 miljardi eiro. Savukārt izsludināto ES fondu projektu atlašu apjoms līdz jūnija beigām bija jau 4,1 miljards eiro, kas ir 92%  no kopējās 4,4 miljardu eiro ES fondu “aploksnes”.

Pašreiz projektu iesniegšana notiek 25 atlašu ietvaros, un tajās projektus iesniedz valsts institūcijas, pašvaldības, valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības, augstākās izglītības institūcijas, biedrības un nodibinājumi. Informācija par visām 2014. – 2020. gada plānošanas periodā izsludinātajām atlasēm un to ietvaros apstiprinātajiem projektiem pieejama ŠEIT

Informācija pārpublicēta no: http://www.cfla.gov.lv/lv/jaunumi/2018/istenosana-jau-vairak-ka-1000-es-fondu-projektu