ZIŅAS

25. septembrī aicinām visus interesentus apmeklēt Timura Tomsona atvērto lekciju "Mūzikas industrijas uzņēmuma ekosistēma un vadība. Producēšana mūzikas uzņēmumā”

25.09.2017

Šodien, 25. septembrī, plkst.17:30, 3.auditorijā aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Timura Tomsona atvērto lekciju “Mūzikas industrijas uzņēmuma ekosistēma un vadība. Producēšana mūzikas uzņēmumā”.

Timura Tomsona profesionālā pieredze pēdējos gadus ir bijusi saistīta ar Latvijas lielāko koncertorganizāciju VSIA “Latvijas Koncerti”, kur viņš strādāja par izpilddirektoru valsts kamerorķestrī “Sinfonietta Rīga”. Paralēli tam ir bijis projekta vadītājs Baltijas jūras festivālā Stokholmā, kā arī savā profesionālajā darbībā strādājis ar izciliem Baltijas jūras reģiona kolektīviem, tai skaitā Vroclavas Filharmonisko orķestri, Polijas Baltijas Filharmonisko orķestri, Somijas simfonisko orķestri, Latvijas Radio kori; sadarbojies ar komponistiem Arvo Pērtu, Erki Svenu Tīru, Pēteri Vasku un daudziem citiem pazīstamiem mūziķiem.

Tomsons ir absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, iegūstot maģistra grādu kultūras menedžmentā, kā arī ieguvis bakalaura grādu starpkultūru sakaros (Latvija-Francija). Tāpat viņš arī lasījis lekcijas Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem.

Foto: LETA, Evija Trifanova (http://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/lielo-dzintaru-vadis-timurs-tomsons.a232531/)