ZIŅAS

Aicinām piedalīties Akadēmijas Informācijas dienā

17.03.2014

Kad? 2014. gada 29. martā  Kur? Latvijas Kultūras akadēmijas galvenaja ēkā Ludzas ielā 24 Cikos? plkst. 12:00 (ierašanās un reģistrācija no plkst. 11:00 līdz 12:00, un tās laikā LKA zālē tiks rādītas studentu īsfilmas, tādēļ droši var ierasties akadēmijā jau laicīgi!)

Topošie reflektanti gan bakalaura, gan maģistra studiju programmās tiek laipni gaidīti Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Informācijas dienai veltītajos pasākumos, lai iepazītos ar visu svarīgāko informāciju pirms studiju uzsākšanas.  • Iesniedzot dokumentus LKA, būs jāuzrāda ne tikai eksāmenu vērtējumi, bet arī jāiztur iestājpārbaudījums. Sagatavojies, uzzinot vairāk par iestājpārbaudījuma norisi un prasībām atšķirīgās apakšprogrammās! • Vēlies mācīties „kaut ko saistībā ar kultūru”, bet nezini īsti ko? Noskaidro visu par šogad piedāvātajām apakšprogrammām! • Nesaproti, cik bieži būs jānāk uz lekcijām, kādas izskatīsies atzīmes un cik prasīgi ir pasniedzēji? Iepazīsties ar studiju procesu jau laicīgi!

Informācijas dienā ikvienam būs iespēja arī tikties ar LKA studentu padomi, redzēt vaigā pasniedzējus, izstaigāt mācību telpas un piedalīties citos pasākumos, kuri dažiem noslēgsies ar patīkamām, kultūru saturošām godalgām.

Vairāk vari uzzināt arī: info@lka.edu.lv,  67114807

P.S. Internets ir forši, taču atnākt un ieraudzīt visu pašam savām acīm tomēr būs vērtīgāk.

Video-ielūgums

Video-ielūgums (2)