Atklāta ceturtā Latvijas Kultūras akadēmijas mentoringa programmas sezona

05.02.2024

2024. gada 1. februārī tika svinīgi atklāta jau ceturtā Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) mentoringa programmas sezona, kurā šogad piedalīsies 27 pāri studentu un mentoru. Pasākumā, brīvā atmosfērā, notika mentoru un studentu savstarpējā iepazīšanās.

Programma ir nozīmīga, jo sniedz iespēju motivētiem un mērķtiecīgiem LKA studentiem piecus mēnešus sadarboties ar kādu no nozares profesionāļiem un gūt nebijušu pieredzi, jaunas prasmes un kontaktus, praktiskas un teorētiskas zināšanas, kā arī saņemt atbalstu studiju procesā. Iepriekšējos trīs programmas īstenošanas gadus šī sadarbības iespēja tikusi atzinīgi novērtēta gan no studentiem, gan mentoriem.

LKA ceturtās mentoringa programmas sezonas dalībnieki – mentori, kuri uzrunāti dalībai programmā, atbilstoši studentu vajadzībām, ir: Osokins Festival organizatore, pasākumu producente Daiga Bināne, aģentūras "deBusul music" vadītāja, mūzikas menedžere Una Taal, aktrise un producente Leonarda Ķestere, mākslas kuratore Tīna Pētersone, filmu izpildproducente Alise Sietiņa, mūziķe Estere Tauriņa, pasākumu organizatore Gundega Skudriņa, NVO Nātre valdes priekšsēdētāja un kultūras pasākumu organizatore Dace Indrika, producente, aktrise un viena no neatkarīgās teātra trupas Kvadrifrons dibinātājām Ance Strazda, Rīgas domes Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Dita Pfeifere, mārketinga un komunikācijas speciāliste grupai Carnival Youth Kristīne Kleina, scenogrāfs un režisors Reinis Suhanovs, dzejnieks, literatūrkritiķis, izdevniecības Neputns vadītājs Raimonds Ķirķis, pasākumu režisore Anda Šarkovska, LLMC mākslas mediācijas, izglītības projektu un pieejamības projektu kuratore, mākslas zinātniece MāraŽeikare, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, kino producents Uldis Cekulis (VFS), Riga IFF mākslinieciskā vadītāja Sonora Broka, kino operators Aleksandrs Grebņevs, kino producente Antra Gaile, kino režisore Ieva Ozoliņa, montāžas režisors ArmandsZačs, horeogrāfs, dejotājs, scenogrāfs Krišjānis Sants, horeogrāfe un dejotāja Agate Bankava, horeogrāfe un dejotāja Ieva Gaurilčikaitė-Sants, sporta skolas METTA direktors Miks Vilkaplāters, LIAA/ Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Vācijā vadītāja un dažādu kultūras projektu Baltijas valstīs vadītāja Ilze Upatniece.

Šīs sezonas programmas dalībnieki – studenti ir: Una Filipoviča (3KSM), Amanda Mārtinsone (3KSM), Laura Kuplā (1KSM), Antete Liepiņa (1KSM), Loreta Livčāne (1KSM), Īrisa Brička (1KSM), Unda Kreišmane (3KSM), Kristīne Anna Garklāva (2RI), Anete Pupila (1RI), Laura Tvintiķe (2RI), Madara Mieze (1RI), Eleonora Balode (4KMS), Viktorija Graubiņa (1KMS), Evelīna Šulca (3KMS), Elīza Anna Ozola (3KMS), Gerda Medne (2DTS), Ziedonis Rēdmanis (1AVM), Asnate Skādule (1AVM), Jānis Upmalis (2AVM), Monta Masaļska (3AVM), Arvis Belovs (3AVM), Rihards Šaicāns (1AVM), Artūrs Nīgalis (3LDM), Dita Andersone (3LDM), Poļina Filippova (3LDM), Linda Pētersone (1SKS), Laura Elīna Šulca (3SKS).