JAUNUMI

Erasmus sadraudzības vakars Ed. Smiļģa muzejā

13.02.2014

Ceturtdienā, 13. februārī mājīgajās Eduarda Smiļģa teātra muzeja telpās LKA studenti sadarbībā ar ārējo sakaru un komunikāciju nodaļu organizēja sadraudzības vakaru jaunajiem Erasmus studentiem no Igaunijas, Polijas, Vācijas, Itālijas, Somijas, Turcijas, kas semestri izvēlējušies studēt tieši Latvijas Kultūras akadēmijā. 

Pasākuma radošo aktivitāšu klāstā bija gan tradicionālo sklandaraušu cepšana, gan latviešu tautas dziesmu un danču mācīšanās. Īpašs paldies Starpkultūru sakaru Latvija - Turcija 3.kursa studentei Lailai Rozenai, kura priecēja viesus ar kokles spēli. 

Tāpat sirsnīga pateicība LKA studentiem un draugiem, kuri ar lielu degsmi un atdevi iesaistījās pasākuma sagatavošanā un norisē: LKA „badiju” komandai (Katrīnai Auškāpai, kura vadīja pasākumu, Mikum Ozolam, Leldei Kristiānai Vozņesenskai, Lienei Kņazei, Agnesei Našeniecei, Annai Vilānei, Sabīnei Rubenei, Anetei Šķēlei un Martai Cīrulei), LKA Studentu padomes ārējo sakaru virziena vadītājai Martai Ločmelei un kurzemnieku pavārmākslas noslēpumu pratējai Rūtai Melbārdei.