Izsludināts konkurss Erasmus+ programmas mobilitātes braucieniem 2023./2024.gadā

20.02.2023

LKA studējošie aicināti pieteikties mobilitātes (studijas, prakse, absolventu prakse) braucieniem Erasmus+ programmas ietvaros 2023./2024. akadēmiskajā gadā. Pieteikšanās termiņš – 2023. gada 3. marts. Visus pieteikumus jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu ilze.beimane@lka.edu.lv kā parakstītus un ieskenētus pdf dokumentus.

Augstskolu saraksts (120,0 KB)

Vietnes, kur meklet organizacijas praksem.docx (53,5 KB)

Pieteikumā jāietver:

1) aizpildīta un pretendenta parakstīta pieteikuma veidlapa;

Veidlapa (55,5 KB)

2) motivācijas vēstule latviešu valodā (vēstuli adresēt Studiju programmu padomei).

Vērtēšanas kritēriji (maksimālais punktu skaits – 100 punkti):

1) apakšprogrammas vadītāja vērtējums (0-30 punkti)

2) studenta sekmju vidējā svērtā atzīme (no datu bāzes), reizināta ar 2 (maksimālais iespējamais punktu skaits – 20 punkti);

3) studenta svešvalodu zināšanu vērtējums (0-20 punkti);

4) motivācija vēstules vērtējums (0-20 punkti);

5) studenta zinātniskā vai radošā darba kapacitāte (0-10 punkti).

Konkursa rezultāti tiks izsludināti 2023. gada 21. martā Akadēmijas mājaslapā www.lka.edu.lv, kā arī nosūtot katram pretendentam individuāli uz pieteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

1. Izvēloties augstskolu studiju periodam, lūgums ņemt vērā:

1) visi līgumi ir noslēgti par konkrētām studiju jomām (detalizēts studiju jomu atšifrējums augstskolu saraksta 2. lpp.):

- RI, mRIIM, mKM studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 041 un 022;

- SKS, KMS studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 022, 023 un 032;

- KSM studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 031 un 022;

- AVM studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 021 /0211;

- DTA, DTR un LDM studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 021 /0215;

- DTS un  mKMPK studentiem rekomendēts izvēlēties studiju jomas 022 un 032.

2) augstskolu mājas lapās jāmeklē informācija par piedāvātajiem studiju kursiem sadaļās, kas attiecas uz iebraucošajiem mobilitātes studentiem (“Incoming students”, “Erasmus”, “International students” vai tml.).

2. Konkursā var pieteikties arī studējošie, kuri jau ir izmantojuši studiju, īstermiņa studiju vai prakšu mobilitāti Mūžizglītības programmas Erasmus ietvaros vai Erasmus+ programmas ietvaros, ar nosacījumu, ka iepriekšējais mobilitātes periods tajā pašā studiju ciklā (bakalaura, maģistra, doktora) ir bijis ne ilgāks par 10 mēnešiem. Absolventu prakse tiek ierēķināta attiecīgajā studiju ciklā, kas tiek absolvēts.

3. Pēdējo kursu studenti – ja vēlaties pieteikties absolventu praksei, tas jums jādara tagad, vēl esot studenta statusā. Praksi var iziet viena gada laikā pēc Akadēmijas absolvēšanas.