ZIŅAS

No 10. līdz 14. oktobrim Kultūras akadēmijā norisināsies Karjeras nedēļa

04.10.2016

No 10. līdz 14. oktobrim Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) norisināsies Karjeras nedēļa, kuras ietvaros pirmo kursu studentiem būs iespēja iepazīties ar LKA sadarbības partneriem prakses vietu nodrošināšanā un potenciālajiem darba devējiem. Karjeras nedēļas laikā studenti satiks LKA absolventus, lai uzzinātu par to, kā ir attīstījusies to karjera, kādās nozarēs un profesijās tie darbojas. Karjeras nedēļas aktivitāšu mērķauditorija ir pirmo kursu studenti, taču piedalīties ir aicināti visi. Piedalies un noskaidro, cik daudzveidīgas ir iespējas darboties kultūras nozarē (un ne tikai!) jau studiju laikā, gan arī pēc tam!

Karjeras nedēļu atklās diskusija “Es darba tirgū: fokuss šodien un skats rītdienā”, kurā LKA studenti tiks aicināti diskutēt par kultūras un mākslas darba vidi, dalīsies savos priekšstatos un vērtējumos. Diskusiju vadīs prorektore zinātniskajā darbā Anda Laķe un Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedras vadītāja Agnese Hermane. 12. oktobrī plkst. 15:45 (25. auditorijā) uz lekciju par to, kā sastādīt CV, aicinās Nacionālā Europass centra pārstāve Santa Grīva. Karjeras nedēļas ietvaros, 13. oktobrī plkst. 16:15, tiks organizētas ekskursijas uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kā arī no 12. līdz 14. oktobrim ikviens interesents tiks gaidīts LKA Radošās darbības centrā uz atvērto durvju stundām (12:00-15:00), lai iepazītos ar prakses iespējām LKA radošajos projektos un dalību LKA tradicionālo pasākumu organizēšanā.

Karjeras nedēļa no 10. līdz 14. oktobrim notiks visā Latvijā, jau piekto gadu to organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm. Latvijas Kultūras akadēmijā Karjeras nedēļa notiks otro reizi.