Ķīniešu valodas pasniedzējai Zhū Yuè noslēdzas semestris Kultūras akadēmijā

11.06.2018

Latvijas Kultūras akadēmijas Starpkultūru sakaru “Latvija-Austrumāzija” studenti no sirds saka paldies ķīniešu valodas pasniedzējai Zhū Yuè (朱玥) par aizraujošajām modernās ķīniešu valodas nodarbībām. Šajos divos semestros studenti apguva ne tikai moderno ķīniešu valodu, bet arī daudz uzzināja par Ķīnu un Ķīnas kultūru. Piedalījās Ķīnas vēstniecības rīkotos pasākumos, piemēram, Jaunā gada sagaidīšanā un Konfūcija Institūta rīkotos konkursos, t.sk., ķīniešu valodas runas konkursā (汉语桥比赛 Chinese Bridge competition). Zhū Yuè sagatavoja Noru Ziedkalnu ķīniešu valodas runas konkursam augstākajā līmenī. Nora uzvarēja konkursā un šobrīd izbauda savu balvu – ceļojumu uz Pekinu.

Ķīnas kultūra tika apgūta arī radošās un praktiskās aktivitātēs – ķīniešu pelmeņu (饺子) gatavošanā, vēdekļu apgleznošanā un ķīniešu zupas (火锅) vārīšanā.

Modernās ķīniešu valodas nodarbības