ZIŅAS

Latvijas Kultūras akadēmija aicina tiešsaistē apgūt publisko runu un teksta loģisko analīzi

09.02.2021

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) līdz 2021. gada 28. februārim aicina skatuves mākslas kolektīvu vadītājus un dalībniekus pieteikties pedagoģes Rutas Vītiņas vadītajiem kursiem “Publiskā runa un teksta loģiskā analīze” (16 akadēmisko stundu apjomā), kas notiks marta ceturtdienās (4.03., 11.03., 18.03. un 25.03.) Zoom platformā laikā no plkst. 17.30 līdz 20.45.

Profesionālās pilnveides programmas “Režija un aktiera meistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem” ietvaros notiks LKA docentes Rutas Vītiņas vadītie kursi “Publiskā runa un teksta loģiskā analīze” 16 akadēmisko stundu apmērā. Kursu ietvaros iecerēts apskatīt publiskās runas teorijas un prakses, kā arī teksta loģiskās analīzes jautājumus šādu tēmu ietvaros: publiskas uzstāšanās sagatavošana, artikulācijas  vingrinājumi, darbs ar teksta loģisko analīzi, vēstījums un auditorijas uztvere.

Kursa noslēgumā dalībnieki sagatavo publiskās runas prezentāciju.

Kursu dalībnieku skaits – līdz 12 dalībniekiem.

Docente Ruta Vītiņa ir pedagoģe ar daudzu gadu skatuves darba pieredzi un prasmi izstrādāto skatuves runas un publiskās runas veidošanas metodoloģiju iedzīvināt praksē.

Kursu beidzēji saņems LKA izziņu par profesionālās pilnveides kursu “Publiskā runa un teksta loģiskā analīze” 16 akadēmisko stundu apguvi.

Lai pieteiktos semināru ciklam, ir jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa (pieejama: https://ej.uz/tiessaisteskursi) līdz 28. februārim vai arī līdz brīdim, kad būs pilnībā nokomplektēta grupa. Maksa par kursiem 60,00 EUR.


Papildu informācija:

Kursu koordinatore Rita Lūriņa, e-pasts: ritagrinfelde@inbox.lv, 26404381.