ZIŅAS

Latvijas Kultūras akadēmija Ēnu dienā aicina ēnot rektori, studentus un pasniedzējus

28.01.2015

Latvijas Kultūras akadēmija jau vairākus gadus piedalās biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” organizētajā Ēnu dienā, kas šogad norisināsies 11. februārī, piedāvājot jauniešiem iepazīties ar akadēmijas darbinieku pienākumiem un ikdienu. 

Šajā gadā jauniešiem tiek piedāvāta iespēja ēnot Kultūras akadēmijas rektori, profesori Rūtu Muktupāvelu, filmu režijas un aktiermeistarības pasniedzēju, profesoru Pēteri Krilovu,  bakalaura programmas "Laikmetīgās dejas horeogrāfija" 4. kursa studenti horeogrāfi Alisi Putniņu, Kultūras akadēmijas Radošās darbības centra vadītāju Montu Kononovu, mākslas vēstures pasniedzēju, docētāju Zani Grigoroviču un kino vēstures pasniedzēju, profesori Ingu Pērkoni-Redoviču.

Šogad Kultūras akadēmija pirmo reizi piedāvā ēnot radošās specializācijas studentu - Laikmetīgās dejas horeogrāfijas studenti Alisi Putniņu, kas savas ēnas iesaistīs izrādes gatavošanā. Ēnām tiks dota iespēja strādāt radošā komandā, novērtējot, kā ar horeogrāfijas mākslas izteiksmes līdzekļu palīdzību iespējams paust idejas un realizēt radošus projektus no ieceres tapšanas līdz pat realizācijai.

Dalība Ēnu dienā Kultūras akadēmijā nav tikai iespēja uz pāris stundām ielūkoties akadēmiskā un administratīvā personāla darba ikdienā, no malas vērojot lekciju norisi vai radoša darba tapšanu. Tā ir iespēja būt iekšā procesā un, nepastarpināti kontaktējoties ar personībām, kas sevi jau pierādījušas Latvijas un starptautiskā kultūras vidē tādās jomās kā kino, māksla un laikmetīgā deja, iegūt praktisku pieredzi, kas pēc vidusskolas beigšanas varētu būt noderīga, izvēloties turpmākās izglītības iespējas.

Pieteikties Ēnu dienai iespējams www.enudiena.lv