ZIŅAS

Latvijas Kultūras akadēmijas draugu lokam pievienojas kultūrvieta “Skapis”

12.09.2023

Lai studiju laiku padarītu košāku un kultūras notikumiem piepildītāku, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Studējošo pašpārvalde uzsāk sadarbību ar kultūrvietu “Skapis”.

Latvijas Kultūras akadēmijas Studējošo pašpārvalde jau no 2023.gada sākuma aktīvi strādā, lai dotu iespēju studentiem ne tikai iepazīties cits ar citu studiju procesā, bet arī ārpus tā - neformālā vidē.

LKA Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja Elīza Indriksone stāsta: “Nav noslēpums, ka jau kādu laiku, meklējām sadarbības partneri, kas reprezentētu mums līdzīgas vērtības un tik vienkārši - viss notika! Ikdienā rūpējamies par mūsu studentiem un viņu ikdienu Akadēmijā, bet ir pienācis laiks iet ārpus mūriem.”

“Mūsu jaunieši ir mūsu spēks un nākotne. “Skapis” kā kultūrvieta nespēj iedomāties citu ceļu, kā atbalstīt tos, kuri uzsākuši savu studiju ceļu tieši šajā virzienā. Saka, ka studentu dzīve esot smaga, bet “STUDY HARD, PARTY HARD”, vai ne? Tāpēc, atklājot jaunajā sezonā, ar prieku paziņojam par ciešu sadarbību ar Latvijas Kultūras akadēmiju,” saka kultūrvietas “Skapis” radošā direktore Ieva Mits.

Latvijas Kultūras akadēmijas studenti, pasniedzēji un personāls, “Skapis” organizētajos pasākumos, uzrādot ISIC apliecību, saņem 50% atlaidi ieejas maksai.

Tiekamies Latvijas Kultūras akadēmijā un kultūrvietā “Skapis”!