Latvijas Kultūras akadēmijas “Laikmetīgās dejas mākslas” studenti uzsāk akciju #nevarunedejot

02.12.2020

No 2020. gada 2. decembra Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Facebook lapā tiek uzsākta akcija #nevarunedejot, dodot iespēju ne tikai tuvāk iepazīties ar LKA bakalaura programmas “Laikmetīgās dejas māksla” 21 topošo absolventu, bet arī piedāvājot dažādas interpretācijas par atelpas brīdi, kas tik ļoti nepieciešams pavadot daudzas stundas pie datora.

“Laikmetīgās dejas māksla” topošie absolventi, zina, ka ilgi nosēdēt uz vietas, īpaši, pie datora, ir nomācoši un grūti. Tāpēc akcijas #nevarunedejot ietvaros katru dienu līdz Ziemassvētkiem studenti aicinās starp garajām stundām pie datora atrast dažas minūtes kustībai. No 2. decembra katru dienu viens no dejas studentiem piedāvās savu interpretāciju par atelpas brīdi. Aicinām pievienoties!