ZIŅAS

Līdz 24. augustam piesakies Erasmus+ mentoru komandā un kļūsti par LKA starptautisko studentu mentoru!

18.08.2020

Latvijas Kultūras akadēmijas Erasmus+ mentoru komanda meklē biedrus jaunajam mācību gadam, lai jau pavisam drīz uzņemtu jaunos apmaiņas studentus no Vācijas, Itālijas, Francijas, Turcijas, Polijas, Nīderlandes un Beļģijas.

Dalība LKA ERASMUS+ mentoru komandā ir ne tikai lieliska iespēja uzlabot savas valodu zināšanas, iegūt internacionālus draugus un piedalīties dažādos jautros ārpus lekciju pasākumos Latvijas Kultūras akadēmijā, bet arī īpaši nozīmīgs atbalsts ārvalstu studentiem viņu pirmajos soļos Rīgā un Latvijas Kultūras akadēmijā.

Par Erasmus+ mentoru komandas biedru var kļūt ikviens atbildīgs, aktīvs un apķērīgs LKA students, kurš gatavs:

  • Sagaidīt savu studentu lidostā, pavadīt līdz dzīvesvietai un būt klāt gan priekos, gan bēdās turpmāko semestri vai pat visu mācību gadu;
  • Palīdzēt iejusties Latvijas Kultūras akadēmijas draudzīgajā ģimenē un būt par gidu ikdienas studiju vides labirintos;
  • Kopā ar citiem mentoru komandas dalībniekiem organizēt un piedalīties dažādos ekskluzīvos  pasākumos.

            +

  • Nepieciešamības gadījumā nodrošināt savu ārvalstu studentu ar (drošu un attālinātu) morālo, informatīvu un dažāda cita veida atbalstu, ja pēc ierašanās Latvijā, studentam nepieciešams pavadīt 14 dienas pašizolācijā.

Lai kļūtu par LKA Erasmus+ mentoru komandas biedru, līdz 24. augustam sūti savu pieteikumu (vārds, uzvārds, tel.nr., e-pasts, apakšprogramma, kurss un īsa 1-2 teikumu motivācija) LKA starptautiskās sadarbības speciālistei Kristīnei Brambergai uz e-pastu kristine.bramberga@lka.edu.lv.