LKA Laikmetīgās dejas mākslas studenti pārstāv Latviju starptautiskā festivālā „SHARE festival” Skopjā, Maķedonijā

20.04.2018

Šonedēļ, no 19.  līdz 22. aprīlim, Latvijas Kultūras akadēmijas bakalaura studiju programmas “Laikmetīgās dejas māksla” studenti, topošie absolventi - Alīna Mihailova, Alise Madara Bokaldere, Dana Zvonarjova, Ieva Beatrise Vilkauša, Ksenija Simanova, Jana Jacuka, Laura Kušķe, Nauris Miķelis Goba un Sabīne Neilande piedalās starptautiskā skatuves mākslas augstskolu festivālā ''SHARE Festival''.

Nedēļa solās būt notikumiem bagāta – katru dienu notiks dejas meistarklases, ik vakaru – dalībnieku izrādes un diskusijas. ''SHARE‘’ Festivālā studenti piedalīsies ar četrām laikmetīgās dejas kompozīcijām jeb īsām dejas izrādēm, kurām paši ir veidojuši horeogrāfiju.

''SHARE‘’ festivālu organizē Skopjas laikmetīgās dejas centrs „InterART Center” kopā ar Maķedonijas universitātes mākslas fakultātes dejas departamentu (Goce Delchev University). Tajā piedalās deviņas skatuves mākslas augstskolas no sešām valstīm - Čehijas, Polijas, Maķedonijas, Ungārijas, Austrijas un, tostarp, arī Latvijas.

Latvijas Kultūras akadēmija jau otro gadu piedalās šajā starptautiskajā skatuves mākslas augstskolu festivālā. Pagājušā gadā „SHARE” festivāls norisinājās Bratislavā, Slovākijā.

Dalība ''SHARE‘’ festivālā notiek ar Latvijas Kultūras akadēmijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.