LKA starpkultūru sakaru specializācijas "Latvija - Vācija/Nīderlande" studenti viesojas Ārlietu ministrijā

27.11.2017

22. novembrī Ārlietu ministrijā viesojās Latvijas Kultūras akadēmijas bakalaura studiju apakšprogrammas “Starpkultūru sakari Latvija – Vācija / Nīderlande” studenti un pasniedzēja Gunta Ošeniece. Par Latvijas attiecībām ar Vāciju un Nīderlandi, Latvijas ārlietu dienestu un diplomāta profesiju ar studentiem diskutēja Rietumeiropas un Dienvideiropas valstu nodaļas 2.sekretāre Elīna Borhersa un Austrumeiropas un Centrālāzijas valstu nodaļas vecākā referente Anna Stepanova.

LKA audzēkņi īpaši interesējās par karjeru diplomātiskajā dienestā, darbu vēstniecībās un diasporu, secinot, ka katrs indivīds ārzemēs ir kā mazs savas valsts vēstnieks, valsts vizītkarte. Tāpat studenti apskatīja Ārlietu ministrijas ēku un izstādi “Ceļošanas un pārvietošanās brīvība. 16.–20. gadsimta pirmās puses ceļojumu dokumenti“.