JAUNUMI

Akadēmijā viesojas Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības pārstāvji

22.02.2016

18. februārī Latvijas Kultūras akadēmijā viesojās Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības Rīgā pirmais sekretārs, kultūras un preses referents Kristofs Klārmanis un Juridiskās un kultūras nodaļas atašejs Aleksandrs Čuikovs.

Viesi, tiekoties ar Akadēmijas rektori prof. Rūtu Muktupāvelu, prorektori asoc. prof. Zani Šiliņu, prof. Ivaru Bērziņu un lekt. Lailu Niedri, iepazinās ar Akadēmiju, interesējās par unikālo iespēju ārpus Vācijas studēt vācu valodā (maģistra studiju programma "Starptautiskais mediju un kultūras menedžments"). Akadēmijas studentu veidotās "mail aus riga" izrādās ir mūsu viesu regulāra lasāmviela un informācijas avots par norisēm Latvijā vācu studentu acīm.

Viesi tikās arī ar specializāciju SKS Latvija - Vācija un SKS Latvija - Nīderlande/ Vācija studentēm, lai uzzinātu par to, ko šeit studē, kāpēc šeit studē un kādas idejas studentes piedāvā sadarbībai. Savukārt studentes vēlējās dzirdēt, kā vācu diplomāti vērtē mūsu ERASMUS+ partneraugstskolas, jo tieši šobrīd jāizlemj, uz kuru augstskolu pieteikties apmaiņas semestrim.


Foto