ZIŅAS

#lkaizaicina – studējām attālināti citādāk!

24.11.2020

Tā kā studijas Latvijas Kultūras akadēmijā attālināti notiks līdz semestra beigām, mājas un datora ekrāns, iespējams, būs mūsu mīļākās un vienlaikus nemīļākās vietas un eksistences formas. Ļoti vēloties, lai šis laiks neiesloga mūsu ķermeņus un prātus, bet tieši pretēji – atbrīvo jauniem, radošiem izaicinājumiem, aicinām līdz 15. decembrim piedalīties Instagram akcijā #lkaizaicina.

Izmanto attālināto studiju laiku, lai izaicinātu sevi un savus kursabiedrus, padarot studiju procesu citādāku – par spīti visam, neaizmirstamu, radošu un iedvesmojošu! Parādi, kā iedvesmo sevi, kad lekcijas beigušās, – skrien, glezno, raksti dzeju, cep kūkas, dejo, paslēp Vērmaņa dārzā slepenas dāvanas kursabiedriem. Izdomājiet kopā ar pasniedzēju neparastu lekcijas sākuma rituālu, ieviesiet konkrētām lekcijām noteiktu dreskodu, lekciju tiešsaistē noslēdziet ar dziesmu vai anekdoti.   

Galvenais – neaizmirsti par to stāstīt arī mums, Instagram lietojot mirkļbirku #lkaizaicina un ietagojot @LKAkademija. Radošākajiem un aktīvākajiem sarūpēsim dāvanas - akcijas beigās izlozēsim arī to, kuri trīs akcijas dalībnieki tiks pie dāvanas – LKA gurnu somas!

Kamēr izvēlies aktivitātes, aicinām sekot un iedvesmoties no mūsu laikmetīgās dejas profesores Olgas Žitluhinas izaicinājuma #pijamadancepractice, kas tika aizsākts jau pavasarī un mūs katru dienu pārsteidz vēl šobrīd! Izaicini sevi!