JAUNUMI

Nāc izmēģināt savas prasmes profesionālās meistarības konkursa SKILLS LATVIA 2017 Latvijas Kultūras akadēmijas stendā

19.04.2017

No 20. Līdz 22. aprīlim Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies pirmais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SKILLS LATVIA 2017, ko organizē Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA). Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi 16 dažādu profesiju konkursam, piedalīties karjeras domnīcā, kā arī izmēģināt prasmes dažādu profesiju meistarklasēs un paraugdemonstrējumos. Ar moto Talanti izaug darbībā arī Latvijas Kultūras akadēmija trīs dienu garumā visiem interesentiem piedāvās apmeklēt meistarklases un uzzināt par prasmēm un zināšanām, kuras iespējams apgūt dažādās studiju programmās.

Šogad Latvijas Kultūras akadēmijas profesiju demonstrācijas stendā būs iespēja uzzināt par tādu specializāciju specifiku kā kultūras projektu vadītājs, kultūras sociologs, aktieris, režisors, radošais uzņēmējs un starpkultūru komunikācijas speciālists. Kopā ar Latvijas Kultūras akadēmijas pasniedzējiem un studentiem būs iespējams piedalīties tādās meistarklasēs kā „Senās un noslēpumainās rūnas”, „Mans Pirmais organizētais pasākums”, „Radošās domāšanas meistarklase”, „Pētījumu dizains kultūras un mākslas izpētē”, u.c.

Paralēli meistarklasēm un paraugdemonstrējumiem stenda apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī izstādi Tradīcijas anatomija, kas tapusi pētnieces Līgas Vinogradovas vizuālā pētījuma Māksliniecisko kolektīvu ikdienas prakses Dziesmu un deju svētku starplaikā ietvaros. Kā arī visu trīs dienu garumā interesentiem būs iespējams iepazīties un pašu spēkiem izmēģināt kādu no spēlēm, ko Latvijas skolu audzēkņu komandas izveidojušas Kultūras Kanona konkursa 2016./2017. ietvaros.

Lai topošajiem darba darītājiem un speciālistiem palīdzētu izvēlēties savu nākotnes profesiju, bet, savukārt darba devējiem – atrast jaunus talantus, pasākums būs atvērts visiem interesentiem bez ieejas maksas.

Sīkāka informācija par pasākumu pieejama Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā - http://www.viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/skillslatvia/skillslatvia2017/

 

LATVIJAS KULTŪRAS AKADĒMIJAS STENDA PROGRAMMA