04.11.2019

No 21. līdz 24. oktobrim Latvijas Kultūras akadēmijā viesojās jauniešu centra "Stadtjugendring Rheine" pārstāvji no Vācijas un pavadīja nedēļu kopīgā projektā ar Starpkultūru sakaru apakšprogrammas Latvija – Vācija 2. kursa un apakšprogrammas Latvija – Nīderlande / Vācija 3. kursa studentiem.

Studenti sagatavoja nelielu atskatu par kopīgi pavadīto nedēļu:

Pirmdiena, 21. oktobris

Pēc savstarpējās iepazīšanās, LKA studenti veda ciemiņus uz nozīmīgākajiem apskates objektiem Vecrīgā, stāstot par vēsturi un daloties ar zināmajām leģendām.

Otrdiena, 22. oktobris

Gides pavadībā, guvuši iespaidu par Sinagogu un tās nozīmi Latvijas vēsturē, studenti kopā ar viesiem devās braucienā cauri Rīgai, apskatot arī citus vēsturiskos objektus, kas saistīti ar ebreju atceres vietām. Tika apskatīts arī Salaspils memoriāls, pēc tam turpinot ceļu uz Rumbulu un Biķerniekiem.

Trešdiena, 23. oktobris

Rīts iesākās ar diskusijām par demokrātiju, darbojoties dažādās darbnīcās, jaunieši dalījās savās pārdomās un viedokļos. Pēc tam jaunieši aizveda ciemiņus uz otru Rīgas krastu, kur visi izklaidējās, spēlējot boulingu. Vakars noslēdzās, degustējot uzkodas no latviešu virtuves un mācoties latviešu tradicionālo deju soļus

Ceturtdiena, 24. oktobris

Pēdējā vācu jauniešu viesošanās dienā, studenti viesus veda ekskursijā uz Jūrmalu.

LKA viesojās jauniešu centra "Stadtjugendring Rheine" pārstāvji no Vācijas