Noslēgusies pirmā Latvijas Kultūras akadēmijas mentoringa pilotogramma

08.09.2021

2021. gada 10.septembrī plkst. 16.00 klātienē LKA dārzā Ludzas ielā 24 notiks Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) mentoringa pilotprogrammas noslēguma pasākums, kurā piedalīsies pirmās programmas dalībnieki. Īpaši aicinām pievienoties studējošos, kuri vēlas vai plāno piedalīties programmas nākamajā kārtā, kam pieteikšanās tiks atklāta decembrī!

Pirmajā mentoru programmā kopumā pieteicās 27 mentori – galvenokārt LKA absolventi. Mentoru programmas mērķis ir uzlabot LKA piedāvātās izglītības kvalitāti un papildu studenta studiju programmas saturam paplašināt studentu skatījumu uz darba un uzņēmējdarbības iespējām nozarē.

Dalībai mentoringa programmā tika apstiprināti 32 LKA studējošie, kuri novērtēja šo platformu, kā iespēju iepazīties ar jau pieredzējušiem kultūras nozares darbiniekiem un labāk izprast dažādās kultūras jomas iespējas. Vairāki studenti uzsvēruši, ka dalība mentoru programmā ļāvusi no jauna novērtēt savus mērķus un saprast, kā tos īstenot reālajā dzīvē.

Pasākumā aicinām ierasties ar sadarbspējīgu vakcinēšanās vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu!

Vairāk par LKA mentoru programmu: https://lka.edu.lv/lv/prakse-un-karjeras-atbalsts/mentoru-programma/.

Mentoru programma izveidota projekta Nr. 8.2.3.0/018/A/020 “Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Kultūras koledžas pārvaldības efektivizācija un studiju procesa modernizācija” ietvaros.