JAUNUMI

Notiks Latvijas Kultūras akadēmijas organizētā radošā konkursa bērniem “Knīpucis - Zīļuka draugs!” noslēgums

02.06.2014

7. jūnijā Ogrē, Ceptuves “Lāči” veikalā un kafejnīcā plkst. 12:00 notiks konkursa “Knīpucis - Zīļuka draugs!” noslēgums un dalībnieku apbalvošana, kur Margaritas Starastes tēlu lomās iejutīsies LKA dramatiskā teātra aktiera mākslas 3. kursa studenti.

2013.gada 29.septembrī Vērmanes dārzā notika pirmie sabiedriskie bērnu svētki “Zīļuka svētki - 2013”, kas bija veltīti izcilās latviešu rakstnieces un grafiķes Margaritas Stārastes 100 gadu jubilejai. Pasākuma galvenā devīze ir„Kultūras simboli - bērniem’’, un svētku idejas rašanos iedvesmoja Margaritas Stārastes literārie darbi.

“Zīļuka svētkos” radošā komanda kopā ar Ceptuvi “Lāči” izsludināja radošu konkursu bērniem: “Knīpucis - Zīļuka draugs!”. Vairāk nekā pus gadu bērni sūtīja savus zīmējumus, stāstus un dzejolīšus par Zīļuka un Knīpuča piedzīvojumiem. Ir pienācis laiks visu dalībnieku apbalvošanai.

Tā kā visaktīvākie šajā konkursā bijuši Ogres sākumskolas audzēkņi, apbalvošana notiks Ogrē, Ceptuves “Lāči” kafejnīcā un veikalā T/C „Dauga”, Rīgas ielā 23, Ogrē. Apbalvošanu vadīs pats Zīļuks ar savu draugu Knīpuci. Pasākumā varēs apskatīties visus iesūtītos darbus, nofotografēties ar pasaku varoņiem, kā arī saņemt Zīļuka drauga apliecību.

Konkursu organizē: Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Ceptuvi „Lāči”, konkursu atbalsta: portāls Māmiņu klubs.

Pasākums ir bez ieejas maksas.