JAUNUMI

Notiks semināru cikls par prakses iespējām LKA sadarbības organizācijās

05.02.2018

Sākot ar februāri, LKA sāksies prakses semināru cikls, kurā nozares profesionāļi, LKA sadarbības organizāciju pārstāvji, stāstīs par prakses iespējām savās organizācijās un īstenotajos projektos. Visa semestra garumā notiks četri semināri. Apmeklējot vismaz trīs no tiem, semestra noslēgumā būs iespējams saņemt sertifikātu par karjeras izglītības iegūšanu.

Pirmais seminārs notiks trešdien, 7. februārī, plkst. 13:30–15:00 5. auditorijā. Studentiem būs iespēja tikties ar Latvijas Nacionālā teātra producēšanas daļas vadītāju Ilonu Matvejevu, kura iepazīstinās ar Nacionālā teātra un valsts simtgadei veltītiem projektiem, kā arī informēs par iespēju piedalīties to organizēšanā gan kā LKA praktikantam, gan brīvprātīgā statusā. Reģistrēties semināram iespējams šeit: http://ej.uz/prakses_seminars1.

Latvijas Nacionālais teātris ir ne tikai uzticams Latvijas Kultūras akadēmijas sadarbības partneris, kas piedāvā attīstīt savu talantu LKA aktiermākslas un teātra režijas absolventiem, bet arī platforma un motivējoša vide menedžmenta prakses ieguvei.