JAUNUMI

Piesaki dalību ikgadējai LKA studējošo konferencei “ZinātMāksla”!

10.04.2018

2018. gada 24. un 25. maijā norisināsies ikgadējā starpdisciplinārā studējošo konference “ZinātMāksla”. Lai apkopotu un izvērtētu sasniegumus zinātnes un mākslas jomā, LKA studējošie tiek aicināti pieteikt savu dalību konferencē “ZinātMāksla”.

Konferences pirmās dienas “Tavs un mans mantojums jeb PārmantotMāksla” uzmanības centrā būs Eiropas Kultūras mantojuma gads 2018, pievēršot uzmanību jautājumiem un aktualitātēm par un ap kultūras mantojumu, tā daudzveidību, jaunajām un kontraversālajām formām, aicinot konferences dalībniekus domāt par veidiem un izpausmēm, kā izzināt, sadzirdēt un izteikt mantojumu.

Savukārt konferences otrā diena, “Radošas un industrijas jeb RadītMāksla”, būs veltīta aktualitātēm radošo industriju nozarēs.

Konference “ZinātMāksla” ir atvērta dažādībai, pretrunīgiem, negaidītiem secinājumiem, paradoksālām atziņām, pie kurām nonākam savas zinātniskās un mākslinieciskās darbības rezultātā. Galvenais, lai referāts, deja, skaņdarbs, filma vai attēls uzrunātu, liktu iztēloties un aizdomāties un, protams, aicinātu diskutēt.

Konferences programmas komiteja gaida tēmu pieteikumus līdz šī gada 20. aprīlim! Lai pieteiktos, nosūti tēmas pieteikumu un nelielu kopsavilkumu (līdz 1000 zīmēm) konferences programmas koordinatorei Aijai Lūsei uz e-pastu: aija.luse@lka.edu.lv ar norādi "ZinātMāksla".

Konferences darba valodas ierobežojumu nav, galvenais – saprasties! Katrai prezentācijai paredzēts laiks 15 minūtes, jautājumiem atvēlētas 5 minūtes.