ZIŅAS

Plānosim Latvijas Kultūras akadēmijas 31. gadu kopā!

30.11.2020

Ar dažādiem tiešsaistes notikumiem visa gada garumā Latvijas Kultūras akadēmija ieskandināja tuvojošos 30 gadu jubileju, ko ar vērienīgiem svētkiem bija plānots svinēt 29.decembrī, pulcinot esošos un bijušos kolēģus, studējošos, absolventus un draugus. Diemžēl esošā situācija ieviesa savas korekcijas, mainot svētku svinēšanas formu, bet neatceļot pašus svētkus!

Latvijas Kultūras akadēmija trīsdesmit pastāvēšanas gados ir pāraugsi tradicionālas akadēmiskas izglītības iestādes robežas, nostiprinot savu vietu ne vien Latvijas izglītības sistēmā, bet arī kultūras un radošo industriju telpā un Latvijas un starptautiskajā zinātnes tīklā, pierādot, ka kultūra, māksla un zinātne ir nešķirams lielums un perspektīvs ietvars pētniecībai un praktiskai darbībai.

Par godu jubilejai, LKA ir iecerējusi aicināt pasniedzējus, studējošos un absolventus kopīgi izveidot 2021. gada plānotāju, lai nākamo gadu varētu plānot visi kopā, joprojām LKA jubilejas zīmē! Aicinām līdz 10.decembrim iesūtīt fotoattēlus no studiju laika, fiksētos pasniedzēju citātus, savus literāros un mākslas darbus, vēlējumus, atmiņas, zīmējumus uz lekciju pierakstu kladēm, lai kopīgi radītu iedvesmas ceļvedi nākamajam gadam. Savu radošo, nostalģisko un iedvesmojošo sūtījumu adresē LKA sabiedrisko attiecību vadītājai Aijai Lūsei (aija.luse@lka.edu.lv) ar ziņu “LKA plānotājam”.

Par plānotāja saņemšanu aicinām sazināties ar ​Aiju Lūsi, zvanot uz tālr. 29107218.

 


Cerot, ka nākamajā gadā izdosies ieplānot vairāk tikšanās reižu, kopīgus svētkus LKA dārzā, kopīgus projektus un ambiciozus sapņus, kas krāšņos mūsu kultūras telpu, aicinot atkal un atkal #ieraudzītsevikultūrā!