ZIŅAS

Sākusies pieteikšanās dalībai Latvijas Kultūras akadēmijas organizētajā konferencē "Kultūras Krustpunkti X"

15.09.2016

Līdz 2016. gada 7. oktobrim ikviens Latvijas kultūras un mākslas dzīvē un zinātnē ieinteresētais tiek aicināts pieteikties dalībai konferencē “Kultūras Krustpunkti” un dalīties savu pētījumu rezultātos, atziņās un ierosinājumos. Konferenci organizē Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Zinātniskās pētniecības centrs. Konference norisināsies laikā no 2016. gada 2. līdz 5. novembrim.

Jau tradicionāli “Kultūras Krustpunktu” konferencē tiek prezentēti pētījumi par daudzveidīgām tēmām un problēmām kultūras un mākslas jomā. Konference ne tikai publisko nozīmīgu, starptautiski aktuālu kultūras un mākslas jomas problēmu izpētes rezultātus, bet arī aktivizē akadēmisko diskusiju, kas ļautu precizēt un paplašināt kultūras un mākslas nozīmes izpratni sabiedrībā kopumā. Šogad tiek plānots darbs sešās sekcijās: Folkloristika, etnoloģija, arheoloģija un kultūras antropoloģija; Kultūras socioloģija, kultūrpolitika, kultūra un mediji; Kultūras menedžments un radošās industrijas; Skatuves un audiovizuālā māksla; Starpkultūru komunikācija un valodas nozīme kultūrā; Literatūra un tulkošana.

Lai pieteiktu dalību konferencē, aizpildīta pieteikuma anketa jānosūta uz e-pastu zpc@lka.edu.lv līdz 2016. gada 7. oktobrim. Pieteikuma veidlapu lejupielādē šeit!

LKA Zinātniskās pētniecības centra uzdevums ir veicināt humanitāro un sociālo zinātņu attīstību un veikt starptautiski aktuālu un Latvijai nozīmīgu jautājumu izpēti kultūras un mākslas jomā. Saskaņā ar šo misiju, Zinātniskās pētniecības centrs organizē ikgadēju starptautisku zinātnisku konferenci ”Kultūras Krustpunkti”. 2016. gadā, LKA 25. jubilejas gada ietvaros, notiks jau desmitā “Kultūras Krustpunktu” konference.

Seko līdzi informācijai par konferenci: https://www.facebook.com/KulturasKrustpunkti un LKA mājaslapā: http://www.lka.edu.lv/lv/par-akademiju/tradicionalie-notikumi/starptautiska-zinatniska-konference-kulturas-krustpunkti/kulturas-krustpunkti-2016/

 

Konferences norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.