ZIŅAS

Svētkos sagādāsim prieku bērnu nama “Vita” jauniešiem!

02.12.2016

Latvijas Kultūras akadēmija kopā ar Studējošo pašpārvaldi laikā no 6. līdz 20.decembrim organizē labdarības akciju, kuras laikā studenti un Akadēmijas darbinieki tiek aicināti ziedot bērnu nama “Vita” jauniešiem. Palīdzēsim, iepriecinot jauniešus ar sadzīvē nepieciešamām lietām, un tādām, kas ļauj radoši darboties un pilnveidoties. Dāvāsim prieku un sirds siltumu tiem, kam svētku laikā tas ir vajadzīgs visvairāk!

Rīgas pašvaldības bērnu namā “Vita” uzturas ap 30 bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Jauniešiem ikdienā nepieciešamas tādas lietas kā grāmatas, vārdnīcas, puzles, galda spēles, apavi, vilnas zeķes, kancelejas preces, higiēnas preces (dušas želejas, šampūni, losjoni utt.) un sporta inventārs. Jaunieši priecātos par iespēju apmeklēt kādus pasākumus vai izstādes, tāpēc, ja ir iespēja, aicinām sarūpēt arī biļetes uz kultūras notikumiem. Jauniešu sapnis ir novusa galds vai galda hokejs, tāpēc, ja kādam tāds stāv mājās un netiek izmantots, priecāsimies, ja uzdāvināsiet jauniešiem! Meitenes priecātos par kosmētiku, jo, kurš gan nevēlas saposties!

Akadēmijas 2. stāvā, pa kreisi no ziņojumu dēļiem, tiks sagatavota īpaša vieta, kur būs iespēja atstāt sagādātās mantas.

22. decembrī kopā ar studentiem dosimies uz bērnu namu “Vita”, kas atrodas Kalnciema ielā 131, lai jauniešus satiktu, nodotu tiem sarūpētās lietas un iepriecinātu ar priekšnesumiem un sirsnīgām sarunām.

Dāvāsim prieku kopā!