ZIŅAS

Tiek izsludināts konkurss Erasmus+ studiju, prakses un absolventu prakses braucieniem

21.02.2022

Aicinām visus studējošos pieteikties mobilitātes (studijas, prakse, absolventu prakse) braucieniem Erasmus+ programmas ietvaros 2022./2023. ak. gadā. Pieteikšanās termiņš – 2022. gada 4. marts. Visus pieteikumus jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu ilze.beimane@lka.edu.lv vai nu kā parakstītus un ieskenētus pdf dokumentus, vai arī parakstītus ar elektronisko parakstu.

Pieteikumā jāietver:

1) aizpildīta un pretendenta parakstīta pieteikuma veidlapa;

2) motivācijas vēstule latviešu valodā (vēstuli adresēt Studiju programmu padomei).

 

Vērtēšanas kritēriji (maksimālais punktu skaits – 100 punkti):

1) apakšprogrammas vadītāja vērtējums (0-30 punkti)

2) studenta sekmju vidējā svērtā atzīme (no datu bāzes), reizināta ar 2 (maksimālais iespējamais punktu skaits – 20 punkti);

3) studenta svešvalodu zināšanu vērtējums (0-20 punkti);

4) motivācija vēstules vērtējums (0-20 punkti);

5) studenta zinātniskā vai radošā darba kapacitāte (0-10 punkti).

 

Konkursa rezultāti tiks izsludināti 2021. gada 21. martā Akadēmijas mājaslapā www.lka.edu.lv, kā arī nosūtot katram pretendentam individuāli uz pieteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

 

Noderīga informācija

Sadarbības augstskolu saraksts (27,9 KB)

Erasmus semināra prezentācija (18.02.2022.)

Organizācijas praksēm var meklēt šeit:

http://erasmusintern.org//

www.praxisnetwork.eu

https://ec.europa.eu/eures/public/opportunities

Starpniekorganizācijas, kas piedāvā prakses vietas:

http://europroyectos.eu/

https://humacapiact.com/

https://apply.spain-internship.com

http://www.euroformrfs.it/en/home-en/

http://www.madridsquare.eu/

http://www.erasplus.com/en/

http://www.algoos.com/

http://www.stagemalta.org

www.martinmulliganmarketing.com

 

Uzmanību!!!

  1. Konkursā var pieteikties arī studējošie, kuri jau ir izmantojuši studiju vai prakšu mobilitāti Mūžizglītības programmas Erasmus ietvaros vai Erasmus+ programmas ietvaros, ar nosacījumu, ka iepriekšējais mobilitātes periods tajā pašā studiju ciklā (bakalaura, maģistra, doktora) ir bijis ne ilgāks par 10 mēnešiem. Absolventu prakse tiek ierēķināta attiecīgajā studiju ciklā, kas tiek absolvēts.
  2. Pēdējo kursu studenti – ja vēlaties pieteikties absolventu praksei, tas jums jādara tagad, vēl esot studenta statusā. Praksi var iziet viena gada laikā pēc Akadēmijas absolvēšanas.