Izrāde "Medības"

Sestdiena, 27. aprīlis, 2019


27.04.2019 19:00

Informācija par pasākumu

Aleksandrs Vampilovs 70. gados uzrakstīja lugu “Pīļu medības” kā pastāvošās iekārtas kritiku. Tās pirmuzvedums Padomju Savienībā notika Rīgas Krievu drāmas teātrī. Autora radītais antivaronis cīnījās ar sabiedrības liekulību un risināja attiecības ar laikabiedriem, pats apmaldīdamies savos melos. Laiks ir mainījies. Mēs vēlamies šos varoņus pārcelt mūsdienu situācijā un uzdot līdzīgus jautājumus par to, kādi ir cilvēka mērķi un kas tiek uzskatīts par labklājību. Izrādē jauno aktieru savāktie šodienas cilvēku dokumentālie stāsti mīsies ar Aleksandra Vampilova radītām situācijām.

Izrādes varoņi ir jauni cilvēki, kas dzīvē jau kaut ko sasnieguši un cenšas saprast, vai tas ir pietiekami. Ko mēs šodien medījam? Vai arī nekādu medību nemaz nav, viss tiek skaisti iesaiņots un padots gatavs? Viņi visi veido vai zaudē attiecības, cenšas būt labāki un skaistāki. Bet ko viņi patiesībā grib viens no otra?

Režija: Elmārs Seņkovs

Lomās: Matīss Budovskis, Elīna Bojarkina, Sandija Dovgāne, Una Eglīte, Rihards Zelezņevs, Matīss Millers, Jēkabs Reinis, Varis Piņķis

Scenogrāfija un kostīmi: Līga Zepa

Gaismu mākslinieks: Niks Cipruss

Norises vieta: Zirgu pasts (Dzirnavu iela 46), Karamazovu zāle