Karjeras diena Āgenskalna Valsts ģimnāzijā

10.03.2020 14:45

Informācija par pasākumu

14.45 // Lavīzes iela 2a

Ikvienam būs iespēja satikt LKA studentus un darbiniekus, kuri atbildēs uz jautājumiem un dalīsies savā pieredzē. Vai zināji, ka ikviens LKA students var vienu vai divus semestrus studēt kādā no 115 ārvalstu sadarbības augstskolām? Vai zināji, ka daudziem LKA studentiem prakse ir kļuvusi par darba vietu? Vai zināji, ka LKA studiju procesa organizēšanā piedalās dažādās nozarēs atzīti Latvijas profesionāļi un viespasniedzēji no starptautiski novērtētām augstskolām?

2020. gadā skolēniem būs iespēja uzsākt studijas piecās LKA bakalaura studiju programmās. LKA Nacionālā Filmu skola uzņems studējošos programmā “Audiovizuālā māksla” piecās specializācijas: “Filmu režija”, “Operatora māksla”, “Filmu montāža un skaņa”, “Audiovizuālās un skatuves mākslas producēšana” un “Audiovizuālās un skatuves mākslas teorija”. Ceturto gadu studējošie tiks uzņemti LKA un Rīgas Tehniskās universitātes kopīgajā programmā “Radošās industrijas”, kuras mērķis ir sagatavot radošo industriju uzņēmējus. Tāpat studējošie tiks “Kultūras un mākslu studijās” un “Starpkultūru sakaros” (specializācijās “Latvija – Francija” un “Latvija – Ziemeļvalstis”). Šajā gadā sadarbībā ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri LKA uzņems studējošos arī bakalaura studiju apakšprogrammā “Dramatiskā teātra aktiera māksla”.

Ja arī tu vēlies savāskolā satikt Latvijas Kultūras akadēmijas vēstnešus, kuru rindās varētu būt arī kāds no jūsu skolas beidzējiem, sazinies ar mums! Karjeras dienas ietvaros vai speciāli organizētās tikšanās reizēs ar vecāko klašu audzēkņiem akadēmijas vēstneši:

1. iepazīstinās ar studiju iespējām Latvijas Kultūras akadēmijā pēc vidusskolas beigšanas (aktuālā uzņemšana, prakses iespējas studentiem, radošās aktivitātes un projekti, personības, kas strādā ar studentiem utt.);
  2. nodrošinās, ka audzēkņi iegūst aktuālāko informāciju par studijām (studiju programmas un apakšprogrammas);
  3. dalīsies personīgajā pieredzē par studijām Latvijas Kultūras akadēmijā.

Piesakiet iespēju, lai vēstneši ierastos arī jūsu skolā, rakstot uz e-pastu: aija.luse@lka.edu.lv vai zvanot – 29107218.