LKA raidieraksta epizode “Māksla metaversē”

Trešdiena, 25. janvāris, 2023


25.01.2023 14:00

Informācija par pasākumu

 

2023. gada janvāra trešdienu un piektdienu pēcpusdienās Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Spotify raidierakstu platformā #LKArunā klausītājiem būs iespēja dzirdēt maģistra studiju “Kultūras menedžments” 1. kursa studentu veidotu tematisko sadaļu “Studenti runā”, kuras uzmanības centrā būs aktualitātes kultūras un digitālajā mārketingā. Pirmā epizode būs dzirdama jau 11. janvārī plkst. 14.00! Piecās epizodes studenti pievērsīsies tādām tēmām kā reklāmas sociālajos medijos un  kultūras institūciju labā prakse sociālo mediju mārketingā, TikTok platformas atbalsts akadēmiskajai mūzikai auditorijas sasniegšanā, kā arī māksla metaversē jeb NFT popularitāte Latvijā.

Noslēdzošajā epizodē “Māksla metaversē” (25.01.) Anastasija Muskare un Karīna Balgalve uz sarunu aicinās ielu mākslinieku Kiwie, lai noskaidrotu, kā radās ideja par ielas mākslas darbu digitalizēšanu un kas ir NFT (A non-fungible token). Kāda ir NFT popularitāte Latvijā un vai digitālā māksla un mākslīgais intelekts spēs aizstāt reālos mākslas darbus nākotnē?

🔊 Klausies

Latvijas Kultūras akadēmijas raidieraksts #LKArunā ir platforma studentiem, jaunajiem pētniekiem un māksliniekiem aktuālu tēmu prezentēšanai, formālām un neformālām sarunām, kā arī radošiem eksperimentiem un jaunrades tapšanai tiešsaistē.

Raidieraksta tematiskā sadaļa tapusi studiju kursa “Kultūras un digitālais mārketings” ietvaros.