LKA raidieraksts I 5. epizode “Radošs un vēl radošāks”

Trešdiena, 3. aprīlis, 2024


03.04.2024 16:00

Informācija par pasākumu

Sākot ar 6. martu, piecas trešdienu pēcpusdienas plkst. 14.00 Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Spotify raidierakstu platformā #LKArunā būs iespēja dzirdēt jaunu tematisko sadaļu “Cik ērti ir būt kultūrā?”, ko veidojušas bakalaura studiju 3.kursa studentes – Elīza Indriksone (“Radošās industrijas”) un Monta Ripa (“Kultūras un mākslu studijas”). Jaunāko epizožu uzmanības centrā būs kultūras nozares iespējas un izaicinājumi no topošo profesionāļu – studentu – skatupunkta un jau pieredzējušu speciālistu viedoklis par reālo situāciju. Piecās sarunās raidieraksta moderatores pievērsīsies tādām tēmām kā radošums, kultūras pasākumu aktuālākās tendences, kino un nauda, kontakti laikmetīgajā dejā, kā arī karjeras iespējas kultūrā.

Piektajā un noslēdzošajā epizodē “Radošs un vēl radošāks” (03.04.) Elīza un Monta uz sarunu aicinās bakalaura studiju “Dramatiskā teātra aktiera māksla” 3. kursa studenti, Jaunā Rīgas teātra aktrisi Evelīnu Priedi un režisoru Henriju Arāju. Kopā ar teātra profesionāļiem  tiks meklētas atbildes uz jautājumu, vai teātris ir dzīve vai dzīve ir teātris? Profesionāļi dalīsies pieredzē no režisora un aktrises skatupunkta par to, cik ērti vai neērti ir būt teātrī.

🎧  Raidieraksta jaunākas epizodes klausāmas LKA Spotify platformā.

Latvijas Kultūras akadēmijas raidieraksts #LKArunā ir platforma studentiem, jaunajiem pētniekiem un māksliniekiem aktuālu tēmu prezentēšanai, formālām un neformālām sarunām, kā arī radošiem eksperimentiem un jaunrades tapšanai tiešsaistē. Raidieraksta tematiskā sadaļa “Cik ērti ir būt kultūrā?” ir Elīzas Indriksones un Montas Ripas īstenota iniciatīva sadarbībā ar LKA Komunikācijas departamentu.