LKA Spotify raidieraksts "Dialogi" / 1.epizode

Ceturtdiena, 11. februāris, 2021


11.02.2021 16:00

Informācija par pasākumu

No 2021. gada 2. februāra līdz pat maijam, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) studenti platformā Spotify divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās – piedāvās interesentiem sekot līdzi aktualitātēm LKA studiju piedāvājumā, radošajos procesos, pētniecībā, kā arī starptautiskajā mobilitātē podkāsta „LKA runā” četrās tematiskajās sadaļās: „Studenti runā”, #nevarunepētīt, „Dialogi” un „Kultūras Odiseja”.

Tematiskā sadaļa „Dialogi” iecerēta kā platforma LKA radošo specializāciju studentiem sarunām par mākslu, skatuvi un radošo procesu. Šajā vasarā LKA bakalaura studijas absolvēs trīs radošo specializāciju programmu studenti – „Dramatiskā teātra aktiera māksla”, „Dramatiskā teātra režijas māksla” un „Laikmetīgā deja”. Kā norit darbs attālināti pie diplomdarbu izrādēm, kā radošo procesu īstenot digitāli? – 3. kursa bakalaura studiju „Drāmas un tekstu studijas” studente Rēzija Veronika Laumane noskaidros ne tikai to, kā virtuālais formāts ietekmējis radošo procesu, bet arī uzzinās, kādas ir atšķirības starp teātra un dejas režiju, kādas ir aktiermākslas studentu sapņu lomas un kāpēc radošās personības izvēlējušās studijas LKA.


1. epizode / Par kamieļiem, sniegu un teātri

Kur meklēt flīģeli? Kā atminēties milzīgus skaitļus? Ko darīt kaķim, kad pele negrib, lai to apēd? Raidieraksta “Dialogi” 1. epizodē ciemojas jaunā teātra režisore Sabīne Ozoliņa un topošā teātra un kino producente, teātra entuziaste Anna Ulberte, lai meklētu atbildes uz jautājumiem par teātra režijas un producēšanas lielajiem izaicinājumiem, ieturētu nekaunību un nozares morālēm, kā arī dalītos savā pieredzē par ceļu uz lielo teātri. Tāpat uzzināsi, kur Latvijā ziemā satikt kamieļus un ko vērtīgu vari palūkot savā brīvajā laikā!

 

 

Pilnu ierakstu klausies: https://ej.uz/LKAruna