LKA Spotify raidieraksts #nevarunepētīt / 3.epizode

Otrdiena, 9. marts, 2021


09.03.2021 16:00

Informācija par pasākumu

No 2021. gada 2. februāra līdz pat maijam, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) studenti platformā Spotify divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās – piedāvās interesentiem sekot līdzi aktualitātēm LKA studiju piedāvājumā, radošajos procesos, pētniecībā, kā arī starptautiskajā mobilitātē podkāsta „LKA runā” četrās tematiskajās sadaļās: „Studenti runā”, #nevarunepētīt, „Dialogi” un „Kultūras Odiseja”.

LKA maģistrantūras 2. kursa „Kultūras menedžments un radošās industrijas” studente Nora Vanaga tematiskajā sadaļā #nevarunepētīt tiksies ar studentiem, lai noskaidrotu, kāda loma LKA studiju procesā ir zinātnei un pētniecībai un kādas tēmas ir uzmanības centrā studentu bakalaura un maģistra darbos. Ko nozīmē pētīt kultūru? Kādi ir pētījumu rezultāti? Cik starpdisciplināri pētījumos kultūra mijiedarbojas ar citām nozarēm? #nevarunepētīt klausītājiem būs arī iespēja uzzināt vairāk par pētījumiem, ko veic LKA Zinātniskās pētniecības centrs.‌


3. epizode / Pētniecība un pedagoģija – kā cimds ar roku

Šīs sarunas viese ir brīnišķīgā Latvijas Kultūras Akadēmijas pasniedzēja Ance Kristāla. Patīkamā un aizraujošā sarunā Ance pastāsta par savu pieredzi pētniecībā, iepazīstinot ar savu pētāmo lauku, - mākslā balstītu pētniecību. Kopīgi pakavējamies atmiņās par viņas bakalaura studijām LKA un maģistra studijām LU, kur Ance studēja socioloģiju. Sarunas gaitā atklājās, ka Ances hobijs ir ēdienu gatavošana. Ēdiena nozīme sabiedrībā patiesībā ir gana interesants temats, ko Ance labprāt kādreiz arī izpētītu.

Pilnu ierakstu klausies: https://ej.uz/LKAruna