LKA Spotify raidieraksts "Studenti runā" / 3.epizode

Otrdiena, 2. marts, 2021


02.03.2021 16:00

Informācija par pasākumu

No 2021. gada 2. februāra līdz pat maijam, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) studenti platformā Spotify divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās – piedāvās interesentiem sekot līdzi aktualitātēm LKA studiju piedāvājumā, radošajos procesos, pētniecībā, kā arī starptautiskajā mobilitātē podkāsta „LKA runā” četrās tematiskajās sadaļās: „Studenti runā”, #nevarunepētīt, „Dialogi” un „Kultūras Odiseja”.

Tematiskajā sadaļā „Studenti runā” bakalaura studiju „Radošās industrijas” 3. kursa students Artūrs Apsītis iepazīsies ar LKA studiju daudzveidību, katrā epizodē tiekoties ar dažādu LKA bakalaura studiju programmu studentiem. Artūrs draudzīgās sarunās noskaidros nianses par katru studiju programmu, piemēram, kas ir kultūra un kāpēc tā ir jāstudē, kāda ir LKA studiju specifika, kā arī to, kā ir studēt klātienē un kā – attālināti, iespējams, noskaidrojot arī studentu nākotnes plānus.


3. epizode - Būt kultūrā vai starp kultūrām?

Latvijas Kultūras akadēmijas studiju programmu nosaukumos dažādās formās bieži ir iekļauts vārds "kultūra" (diezgan likumsakarīgi, ne?), tāpēc Artūram šoreiz pievienojas Elza Anastasija Vasermane (Kultūras un mākslu studijas, 2.kurss) un Katrīna Karple (Starpkultūru sakari, specializācija Latvija – Francija, 1.kurss). Artūrs kopā ar sarunas biedrenēm turpina izzināt kultūras definīciju, spriež par to, vai “Duolingo” ir vērtīga aplikācija valodas apguvei, kā arī noskaidro, kāpēc starptautiskā mobilitāte Erasmus+ ir būtiska LKA studiju sastāvdaļa. Noslēgumā Artūrs izaicina Elzu un Katrīnu erudīcijas pārbaudē, mēģinot noskaidrot, kā sauc LKA kultūras un mākslas festivālu un ar kādiem kolektīviem LKA var lepoties.

 

Pilnu ierakstu klausies:https://ej.uz/LKAruna