"Pēterburgas stāsti" (režisors Pēteris Krilovs)

Sestdiena, 30. maijs, 2015


30.05.2015 19:00

Informācija par pasākumu

„Pēterburgas stāsti” (režisors Pēteris Krilovs), Teātra māja „Zirgu pasts”, Dzirnavu ielā 46

Nikolajs Gogolis. Pēterburgas stāsti

Izrāde plašākai publikai pirmo reizi tika piedāvāta Latvijas Kultūras akadēmijas Skatuves mākslas festivāla „Patriarha rudens 2013” ietvaros, pēc tam rādīta ar lieliem panākumiem gan teātra mājā „Zirgu pasts”, gan arī ārzemju publikai, jo tika uzaicināta dalībai konkursā vienā no nozīmīgākajiem Eiropas teātru skolu festivāliem – ITS – Amsterdamā.

„Pēterburgas stāsti” ir fantasmagorijas un burleskas stilā veidota izrāde, kas traucas kā triku un etīžu ekspresis, kurā Gogoļa personāžs brīvi migrē no notikuma uz notikumu, brīžiem multiplicējoties un mainot dzimumu. Groteskie varoņi mīl, cieš un cīnās par savu esamību. Izrādē izmantotas epizodes no Nikolaja Gogoļa stāstiem „Ņevas prospekts”, „Portrets”, „Šinelis”, „Deguns”.

Režisors Pēteris Krilovs Režisora asistente Anita Sproģe, skaņu mākslinieks Renārs Horsts, gaismu mākslinieks Rūdolfs Kugrēns

Lomās Agnese Cīrule, Lelde Dreimane, Samira Adgezalova, Ilze Āboltiņa, Ance Strazda, Marija Linarte, Ance Kukule, Dace Šteinerte, Reinis Boters, Eduards Johansons, Jānis Kronis, Uldis Sniķers, Kārlis Derums, Armands Ikalis, Āris Matesovičs, Klāvs Mellis, Kārlis Tols, Raimonds Celms.

Izrādes garums: 1 stunda 30 min

Biļetes var iegādāties: www.bilesuparadize.lv (biļešu cena – 6 EUR; skolēniem studentiem un pensionāriem – 3 EUR) un teātrī „Skatuve” (uz izrādēm šajā teātrī). Biļešu cena teātrī „Skatuve” - 7 EUR; skolēniem studentiem un pensionāriem – 5 EUR.