Rudens salons. Vīns un kultūra.

Piektdiena, 25. novembris, 2016


25.11.2016 18:30

Informācija par pasākumu

Latvijas Kultūras akadēmijas starpkultūru sakaru Latvija-Francija/Beļģija studenti organizē ikgadējo frankofonijas pasākumu „Rudens salons”. Pasākums kļuvis par Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) tradīciju un tā aizsākumi meklējami jau 1993.gadā, kad tas tika rīkots pirmo reizi. Šī gada pasākuma tēma ir vīns un tā nozīme Francijas un Beļģijas kultūrā.

“Rudens Salona” oficiāla daļa ilgs 3 stundas, ko veidos 1. un 2. daļa. Pasākums pulcēs aptuveni 70 cilvēkus – LKA pasniedzējus, studentus, viņu ģimenes un draugus. Vakara gaitā pasākuma viesi varēs baudīt dažādus LKA studentu un absolventu muzikālos un teatrālos priekšnesumus, ko caurvīs varenās vīnogas ceļš no maza stādiņa līdz mūsu visdažādākajām garšas kārpiņām. Pasākuma viesi tiks aicināti palikt modri un vakara gaitā arī līdzdarboties, iesaistoties gan viktorīnā, gan citās aktivitātēs.

Rudens salons norisināsies 25. novembrī, Latvijas Kultūras akadēmijā (Ludzas iela 24) no plkst. 18:30 līdz 22:00. Papildus informāciju var uzzināt rakstot uz e-pastu: rudenssalons2016@gmail.com