Saruna “Mācīties kultūru caur valodu un valodu – caur kultūru”

Ceturtdiena, 6. maijs, 2021


06.05.2021 15:00

Informācija par pasākumu

 

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

 

 

 

6. maijā plkst. 15.00 sarunā “Mācīties kultūru caur valodu un valodu – caur kultūru” par bakalaura studiju apakšprogrammu “Starpkultūru sakari” tiksies specializācijas “Latvija – Itālija” vadītāja Luīze Dakša un specializācijas “Latvija – Vācija / Nīderlande” vadītāja Gunta Ošeniece. Kas slēpjas zem jēdziena “starpkultūru sakari”, vai starpkultūru sakaru studijas garantē nākotnē karjeru ārvalstīs un cik liela loma studiju ietvaros ir ERASMUS+ starptautiskajai mobilitātei?   

Pieteikšanās dalībai līdz 5. maijam plkst. 12.00, aizpildot elektronisko pieteikšanās veidlapu: https://ej.uz/starpkulturusakariLKA. Saite uz sarunu tiks nosūtīta 6. maijā līdz plkst. 12.00!

 

 

 

 

NĀKAMĀ SARUNA


26. maijā plkst. 15.00 bakalaura studiju programmas “Audiovizuālā māksla” vadītājs Jānis Putniņš sarunā “Radošās industrijas un kino” ar programmas “Radošās industrijas” vadītāju Agnesi Hermani izzinās, kā radošā uzņēmējdarbība var atbalstīt kino nozari un kāpēc mūsdienās ikvienam radošo industriju uzņēmumam ir nepieciešami speciālisti ar audiovizuālās mākslas prasmēm? Kāpēc “Radošās industrijas” joprojām ir populārākā studiju programma skolēnu vidū, kāpēc lielākā daļa “Audiovizuālās mākslas” reflektantu piesakās studijām specializācijā “Filmu režija” un kāpēc, stājoties “Radošajās industrijās”, nav jākārto iestājpārbaudījumi.

 


2021. gada vasarā studijas LKA būs iespējams uzsākt programmas “Mākslas” piecās apakšprogrammās “Kultūras un mākslu studijas”, “Kultūras socioloģija un menedžments”, “Starpkultūru sakari” (divās specializācijās: Latvija – Itālija, Latvija – Vācija / Nīderlande), “Dramatiskā teātra aktiera māksla” un “Dramatiskā teātra režijas māksla”, kā arī programmās “Radošās industrijas” (kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti), “Laikmetīgā dejas māksla” un “Audiovizuālā māksla”.

Vairāk par studijām un uzņemšanu LKA: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/vasaras-uznemsana-lka/