Starptautiskā konference "Alternative food supply networks in Central and Eastern Europe: Towards new grounds for interpretation and collaboration"

Piektdiena, 13. oktobris, 2017


13.10.2017 10:00

Informācija par pasākumu

No 13. līdz 14. oktobrim Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā Zirgu Pasts norisināsies starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Alternative food supply networks in Central and Eastern Europe: Towards new grounds for interpretation and collaboration", ko organizē nodibinājums Baltic Studies Centre sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju.

Konferences mērķis ir veicināt sistēmisku refleksiju par to, kā teorijā un praksē tiek veidoti alternatīvie pārtikas tīkli Centrāleiropā un Austrumeiropā. Dažādu jomu pētnieki un praktiķi (tai skaitā, bet ne tikai socioloģijā, antropoloģijā, kultūras studijās, ģeogrāfijā, ekonomikā, radošajās industrijās, uzņēmējdarbībā un vides studijās) tiek aicināti pieteikties dalībai konferencē un prezentēt savus atklājumus netradicionālo pārtikas prakšu daudzveidībā. Konferencē īpaši – bet ne tikai – tiek aicināti dalībnieki no Balkānu, Baltijas, Post Padomju, Vidusjūras u.c. reģioniem.

Konference notiks angļu valodā bez tulkojuma.

Savu pieteikumu angļu valodā, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, e-pasta adresi, prezentācijas tēmas nosaukumu, atslēgas vārdus un 200-300 vārdu īsu aprakstu, nepieciešams sūtīt uz e-pasta adresi: kristine.bramberga@lka.edu.lv

Sekojiet konferences jaunumiem: https://www.facebook.com/AlternativeFoodNetworks/