Tiešsaistes konsultācijas maģistra studiju interesentiem

Ceturtdiena, 20. janvāris, 2022


20.01.2022 16:00

Informācija par pasākumu

2022. gada 20. janvārī, 17. martā un 19. maijā plkst. 16.00 tiešsaistes platformā Zoom norisināsies konsultācijas par studiju iespējām Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) starptautiskajās maģistra programmās “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” un “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”. Interesentiem būs iespēja tikties ar programmu vadītājām – Elīnu Vikmani un Ievu Zemīti. Valoda – angļu.

Pieteikšanās konsultācijām, iepriekš reģistrējoties: https://forms.gle/xZr2TZeStocr4MYx8.

2022. gadā LKA uzņem reflektantus maģistra studiju programmās “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”, kā arī kopīgajā programmā ar Rīgas Tehnisko universitāti – “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments”. Studiju valoda – angļu.

Maģistra studiju programmas “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” mērķis ir sagatavot izaugsmes procesus vadītspējīgus, stratēģiski domājošus, radošus, daudzveidību novērtēt un pielietot spējīgus pārmaiņu līderus. Programma nodrošinās studējošos ar tādu zināšanu un kompetenču kopumu, kas attīsta izaugsmes domāšanu personīgajā, organizāciju un globālajā līmenī, sekmēs izpratni par radošo industriju potenciālu un kultūras vērtību nozīmi globālās ekonomikas mainīgajā vidē.

Programmas “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija” uzmanības centrā ir kultūras mantojuma nozīmes paradigmas maiņa un tā formu dažādība mūsdienās, kas pieprasa jauna veida kultūras mantojuma komunikācijas un pārvaldības praksi. Programmas mērķis ir nodrošināt studējošos ar tādu zināšanu un kompetenču kopumu, kas sekmē izpratni par kultūras mantojuma dažādību un nozīmi mūsdienās, tā interpretācijas iespējām, tā potenciālu kā resursam, attīstot kritisku un radošu domāšanas veidu, lai kultūras mantojumu pārvaldītu, interpretētu un komunicētu visdažādākajos veidos.

Vairāk par programmām un pieteikšanos studijām: https://lka.edu.lv/en/studies/admission-international-masters-programmes/