ZIŅAS

Aicinām LKA studentus līdz 17. augustam pieteikties Erasmus badiju komandai!

03.08.2017

Jau septembrī Latvijas Kultūras akadēmijā studiju mobilitātes programmas Erasmus+ ietvaros ieradīsies 22 ārvalstu jaunieši no dažādām Eiropas augstskolām. Šogad gaidām studentus no Itālijas, Vācijas, Portugāles, Horvātijas, Polijas, Francijas un Turcijas. Lai palīdzētu šiem jauniešiem labāk iejusties mūsu draudzīgajā vidē, līdz 17. augustam tiek izsludināta pieteikšanās 2017. gada rudens Erasmus studentu badiju komandai.

Ja esi entuziasma un uzņēmības pilns iesaistīties šajā piedzīvojumā un vēlies iegūt jaunus draugus ārpus Latvijas, tad aicinām pieteikties tevi LKA Erasmus badiju komandā un kļūt par kāda Erasmus studenta uzticības personu un padomdevēju Latvijā un LKA.

Kā pieteikties

Sūti savu pieteikumu (līdz 17. augustam) LKA ārvalstu Erasmus studentu koordinatorei Kristīnei Brambergai uz e-pastu kristine.bramberga@lka.edu.lv. Norādi savu kontaktinformāciju (tel.nr., e-pasts), apakšprogrammu, kursu un, ja vēlies, tad arī konkrētāk, kuras valsts studentam vēlētos būt atbalsta persona.

Tavi ieguvumi

  • Iespēja uzlabot valodu zināšanas (angļu vai kādu no specializācijas valodām);
  • Iespēja iegūt jaunus kontaktus un labus draugus ārvalstīs, iepazīt tuvāk citu valstu kultūru;
  • Iespēja piedalīties un organizēt dažādus pasākumus un izbraucienus Erasmus studentiem un badijiem;
  • Aktīva darbošanās badiju tīklā var tikt pielīdzināta specializācijas praksei, lai iegūtu nepieciešamos kredītpunktus.

Tavi pienākumi

  • Sagaidīt studentu lidostā un palīdzēt nokļūt līdz dzīvesvietai;
  • Palīdzēt nokārtot studentu apliecību/ ISIC karti un personalizēto e-talonu ar tam piemērotajām studentu atlaidēm;
  • Censties palīdzēt gadījumos, kad studentam nepieciešams satikt kādu pasniedzēju, atrast telpu vai arī kad radušies kādi citi jautājumi;
  • Informēt par vērtīgiem pasākumiem Latvijas Kultūras akadēmijā un ārpus tās;
  • Studiju semestra laikā sadarbībā ar Erasmus studentu koordinatori un LKA Studentu pašpārvaldi aktīvi piedalīties Erasmus studentu un badiju sadraudzības pasākumu organizēšanā;
  • Regulāri kontaktēties ar Erasmus studentu pirms ierašanās Latvijā, bet vēl jo svarīgāk - studiju laikā, integrēt studiju vidē, reizēm vienkārši papļāpāt.

Atceries! Badijam ir jābūt gatavam būt vienam no pirmajiem cilvēkiem, kuram tiks zvanīts, ja būs kādi neparedzēti gadījumi, tāpēc aicinām rūpīgi izvērtēt savas prasmes, entuziasmu un uzņēmību (enerģijai ir jāpietiek visa semestra garumā)!