Kļūsti par LKA starptautisko studentu mentoru, līdz 20.augustu piesakoties Erasmus+ mentoru komandā

13.08.2019

Latvijas Kultūras akadēmijas Erasmus+ mentoru komanda meklē biedrus jaunajam mācību gadam, lai jau sākot ar septembri uzņemtu 32 jaunus starptautiskos studentus no Vācijas, Itālijas, Francijas, Turcijas, Spānijas, Nīderlandes, Somijas, Čehijas, Polijas un Slovākijas. Tā ir lieliska iespēja uzlabot savas valodu zināšanas, iegūt internacionālus draugus un piedalīties dažādos jautros ārpus lekciju pasākumos Latvijas Kultūras akadēmijā.

Par Eramus+ mentoru komandas biedru var kļūt ikviens atbildīgs, aktīvs un apķērīgs LKA students, kurš gatavs:

• Sagaidīt savu studentu lidostā, pavadīt līdz dzīvesvietai un būt klāt gan priekos, gan bēdās turpmāko semestri vai pat visu mācību gadu;
  • Palīdzēt iejusties Latvijas Kultūras akadēmijas draudzīgajā ģimenē un būt par gidu ikdienas studiju vides labirintos;
  • Doties apceļot Latvijas skaistākās pilsētas un nozīmīgākos kultūras objektus gan Rīgā, gan ārpus tās;
  • Kopā ar citiem mentoru komandas dalībniekiem piedalīties dažādos aizraujošos notikumos, sākot ar viktorīnu un orientēšanās spēļu organizēšanu līdz pat kopīgiem piknikiem un kultūru daudzveidības vakariņām.

Lai kļūtu par LKA Erasmus+ mentoru komandas biedru, līdz 20. augustam sūti savu pieteikumu (vārds, uzvārds, tel.nr., e-pasts, apakšprogramma, kurss un īsa 1-2 teikumu motivācija) LKA starptautiskās sadarbības speciālistei Kristīnei Brambergai uz e-pastu kristine.bramberga@lka.edu.lv.