JAUNUMI

Latvijas Kultūras akadēmija aicina uz klātienes un attālinātajām konsultācijām

21.07.2020

No 2020. gada 27. līdz 30. jūlijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicina studiju interesentus piedalīties klātienes un attālinātajās konsultācijās:

  • Maģistra studiju programmas “Audiovizuālā un skatuves māksla” iestājpārbaudījumam “Radošais konkurss”: 28. jūlijā plkst. 11.00 (attālināti).
  • Bakalaura studiju programmas “Audiovizuālā māksla” iestājpārbaudījumam “Radošais konkurss”: 27. jūlijā plkst. 13.00 (attālināti).
  • Bakalaura studiju programmas reflektantiem, kuri kārtos iestājpārbaudījumu svešvalodā: 29. jūlijā plkst. 15.30 (attālināti).
  • Bakalaura studiju programmas “Mākslas” apakšprogrammas iestājpārbaudījumam “Domraksts”: 29. jūlijā plkst. 14.00 (klātienē - Ludzas iela 24, zāle) un 30. jūlijā plkst. 14.00 (attālināti).
  • Bakalaura programmas “Radošās industrijas” konsultācija: 30.jūlijā plkst.16.00 (attālināti).

Lai reģistrētos konsultāciju apmeklējumam, jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma forma vēlākais dienu pirms to norises:

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar konsultāciju koordinatori Aiju Lūsi (aija.luse@lka.edu.lv, 29107218)!

Dokumentu iesniegšana studijām LKA elektroniski un klātienē notiks no 27. jūlija līdz 1. augustam. LKA piedāvā 2020. gadā pieteikties bakalaura studijām “Kultūras un mākslu studijas”, “Starpkultūru sakari”, “Radošās industrijas”, “Audiovizuālā māksla” un maģistra studijām “Kultūras menedžments” un “Audiovizuālā un skatuves māksla”. Jaunajām maģistra studiju programmām “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” un “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”*, kā arī studijām doktorantūrā būs iespējams pieteikties no 24. līdz 28. augustam.

Iestājpārbaudījumi bakalaura studiju programmās notiks ierastajā kārtībā, no 3. līdz 7.augustam, ievērojot spēkā esošos piesardzības pasākumus.

Informācija par 2020. gada uzņemšanu LKA: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/uznemsana-lka/

Informācija par bakalaura studijām: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/studijas/bak1/

Informācija par maģistra studijām: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/studijas/kategorija/

Informācija par LKA doktorantūru: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/studijas/doktora-studijas/

Interesējošos jautājumus uzdodiet, rakstot uz info@lka.edu.lv vai zvanot: 29107218 (Aija Lūse).

* programmas iesniegtas licencēšanai!