ZIŅAS

LKA konkursā aicina pieteikties filmēšanas komandas zinātnes reklāmas klipa izstrādei

04.08.2022

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) līdz 14. augustam aicina pieteikties filmēšanas komandas, uzņēmumus, pašnodarbinātos – audiovizuālās mākslas sektora pārstāvjus – reklāmas video izstrādei. 2022. gada septembrī ar konferenču sēriju noslēgsies projekts “Kultūras kapitāls kā resurss Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”/CARD* un kā viena no mārketinga aktivitātēm projekta ietvaros ir paredzēta reklāmas video izstrāde (60–80 sekundes).

Video mērķis ir prezentēt projektu “Kultūras kapitāls kā resurss Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”/ CARD, tā rezultātus un pētnieku viedokli par to, kas ir kultūras kapitāls, kāds ir tā pētniecības potenciāls un kāds sabiedrībai ir ieguvums no kultūras pētniecības. Video valoda – latviešu, titru valoda – latviešu un angļu.

Reklāmas video plānots izplatīt vietējai un starptautiskai auditorijai: kultūras, izglītības un radošo industriju nozares speciālistiem un pētniekiem, augstākās izglītības iestāžu akadēmiskajam personālam un studējošiem, kultūrā un mākslā ieinteresētajiem, pētniecisko institūciju pārstāvjiem. 

Projektu īsteno Latvijas Kultūras akadēmija (LKA), Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA), Latvijas Mākslas akadēmija (LMA), Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB),Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts  (LU LFMI). Vairāk par projektu un iesaistītajām organizācijām: https://lka.edu.lv/lv/petnieciba/petijumu-projekti/valsts-petijumu-programmas/kulturas-kapitals-ka-resurss-latvijas-ilgtspejigai-attistibaic/.

Video izstrādes laiks: 2022. gada 22. augusts – 2022. gada 15. septembris.

Koncepcijas un finanšu piedāvājums pakalpojuma sniedzējiem jāiesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu: admin@lka.edu.lv, līdz 14.08.2022.

Papildu jautājumiem lūgums sazināties ar LKA Komunikācijas departamenta vadītāju Aiju Lūsi (aija.luse@lka.edu.lv, 29107218).

* Projektu Nr. VPP-KM-LKRVA-2020/1-0003) finansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija valsts pētījumu programmas “Latvijas kultūra – resurss valsts attīstībai" (2020.–2022.) ietvaros.