LKA studenti aicina uz pasākumu “Rūcošie divdesmitie Parīzē”

20.11.2019

22. novembrī plkst. 19.00 LKA Ludzas ielas zālē, turpinot ikgadējo tradīciju, otrā kursa studentes no bakalaura studiju apakšprogrammas “Starpkultūru sakari” specializācijas Latvija – Francija / Kanāda organizē pasākumu "Rudens salons 2019".

Pasākuma mērķis ir godināt franču valodu un kultūru, tāpēc šajā reizē pasākums ir veltīts "rūcošajiem divdesmitajiem Parīzē". Vakara ietvaros tiks apskatīta divdesmito gadu nozīme Francijas kultūras kontekstā. Vakara gaitā viesi tiks iepazīstināti ar dažādām slavenām Parīzes kafejnīcām, kā arī ar nozīmīgiem māksliniekiem, kuri tajās apgrozījās. Pasākuma apmeklētāji uzzinās par avangarda kino, sirreālisma dzeju, modernākajām flaperu stila tendencēm un mākslinieku piedzīvojumiem Parīzē.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Pasākumu atbalsta Kanādas vēstniecība un kafejnīca "Cadets de Gascogne".