JAUNUMI

LKA studenti palīdzēs sagatavot projektu ievietošanai "Projektu bankā"

10.09.2018

Ja Tev padomā ir projekts, kuru esi domājis iesniegt kolektīvās finansēšanas platformā “Projektu banka”, bet nav pieticis laika, zināšanu vai prasmju, dod ziņu par savu projektu mums - 2.kursa Kultūras socioloģijas un menedžmenta studentiem! Studiju kursa “Kultūras uzņēmējdarbība” ietvaros kopā ar pasniedzēju Ievu Zemīti un “Projektu bankas” vadītāju Māri Cīruli sagatavosim kvalitatīvu projekta aprakstu, izvēlēsimies iedvesmojošus attēlus, izveidosim aizraujošu video un kopīgi pieņemsim lēmumu par vilinošiem labumiem projekta atbalstītājiem. Projektu plānots sagatavot ievietošanai “Projektu bankā”, izmantojot to kā vienu no auditorijas un finanšu piesaistes kanāliem. Jūsu projekts joprojām būs jūsu projekts! Mūsu uzdevums studiju ietvaros apgūt praksē uzņēmējdarbībā svarīgas zināšanas un prasmes.

Projektu Banka ir platforma, kas vieno projektu autorus un cilvēkus, kas vēlas ieguldīt idejās, kas tos uzrunā. Aktīva kopiena, kas atbalsta viens otru, sasniedz mērķus daudz ātrāk un efektīvāk. Šī ir iespēja radīt vietas, lietas un notikumus, kurus savādāk realizēt būtu grūti vai pat neiespējami. Sadarbojoties, uzticoties un vienojoties kopīgā mērķī, mēs varam palīdzēt augt daudzveidībai, labklājībai un drosmei. www.projektubanka.lv

Projekta ideju un īsu aprakstu lūgums sūtīt Ievai Zemītei – ieva.zemite@lka.edu.lv. Vēlamais projekta norises laiks – 2019.gads!